Algklassid naitemang2017

19. aprillil toimus Kuressaare Linnateatris Saare maakonna algklasside näitemängupäev. Kokku osales näitemängupäeval 8 kooli ja koos vaadatai 10 etendust.

Valjala kooli näitering tegi näitemängupäeval oma esimese suure esinemise. Meie väikesed näitlejad olid väga tublid! Eriliselt jäi nii päevajuhtidele kui ka žüriile silma Joosep Pitk, kes valiti ka maakonna parimaks poiss-näitlejaks! Lisaks premeeriti meid eheda muinasjutumaailma loomise eripreemiaga.

Aitäh kõigile asjaosalistele ja nende vanematele. Oli suurepärane päev!