Galavisioon 2018

Staarijäljenduskonkurss GALAVISIOON 2018 22. märtsil toimus juba 11 korda Valjala Põhikooli õpilaste staarijäljenduskonkurss Galavisioon. Tõestus sellest, et tegu on ühe populaarse sündmusega koolielus annab märku see, et konkursil osales 14 erinevat numbrit ja rahvamaja saal oli puupüsti rahvast täis. Laval käisid 1.-9. klassi õpilaste esituses nii kodumaised kui ka maailmakuulsad laulustaarid. Lisaks meeleolukale ning säravale konkursile andsid õhtule hoogu ja värvi üllatusesinejad Saaremaa Ühisgümnaasiumi kabareest ja lavalt ei puudunud ka õpetajate staarijäljendus. Seekordsel staarijäljenduskonkursil võisteldi kolmes vanuseastmes. Omavahel võtsid mõõtu 1.-3. klass, 4.-6. klass ja 7.-9. klass. Selleks, et välja selgitada parimad staarijäljendajad, tegi usinalt tööd 4 liikmeline heatahtlike hindajate kogu. Heatahtlikud hindajad olid sel aastal Salme Põhikooli särav ja sarmikas huvijuht Mariliis Oder; Salme PK õpilasesinduse president ja 2017. aasta Salme hea eeskuju Marleen Juhandi; alati hea ja rõõmsameelne Muhu lasteaia õpetaja Kristiine Ivalo ning Valjala Põhikooli eripedagoog ja muidu kena inimene Kersti Lehtmaa.

TULEMUSED:

Eripreemiad:

3 kl. Joosep Pitk Tõelise entusiasmi eripreemia

3. kl Sander Maripuu Tõelise hurmuti eripreemia

7.kl Andris Tambur Staaripilgu eripreemia

6.kl Roomet Kaljuste Saare naise eripreemia

8.kl Rando Korb Tõelise tantsulõvi eripreemia

6.kl Elina Eist Tõeline La La Lady

õp. Ülle Lahi Tõeliselt kuldsete kätega tädi Viivi eripreemia

7. klass Sunstroke Prject ``Hey, Mamma`` - rahva lemmik

Grand Prix’id ja laureaadid:

1.- 3. Klass:

Grand Prix - 3. klass /Black Velvet ``Võidusõit``/ juh. Ulvi Peeters

Laureaat – 1. klass /Rahvamuusika laululapsed ``Tulgu tuuled``/ juh. Anne Heinsalu

4. – 6. Klass:

Grand Prix – Maleena Ots 6. klass /Lena ``Sattelite``/ juh. Anneli Kaljuste Laureaat – 4. klass /``Katjusha``/ juh. Kersti Leesmaa

7. – 9. klass: Grand Prix – 9. klass /Will.I.Am ``Bang Bang`` & LMFAO „Party Rock  Anthem“/ Juh. Eret Krull

Laureaat – 7. klass /Trad.Attack! ``Kallimale``/ juh. Andre Kuntsel

Aitäh kõigile staarijäljendajatele, nende juhendajatele ja kõigile lapsevanematele. Te olete lihtsalt nii vahvad! Järgmiste staarijäljendusteni!

Anneli Kaljuste Valjala PK huvijuht

• Eesti 100 CMYK