Rahvastepall 2019
Kolmapäeval 06.novembril osalesid Valjala PK poisid ja tüdrukud Saare MK meistrivõistlustel rahvastepallis.
Eriti edukad olid meie kooli tüdrukud kes võitsid kõik vastased, kaotamata seejuures geimigi. Tasuks uhke esikoha karikas ja kuldsed medalid.
Poisid mängisid neli mängu millest võitsid kaks. Alla tuli vanduda ainult turniiri kahele paremale Vanalinna koolile ja SÜG-ile. Kahjuks enamat viiendast kohast see ei andnud.
Tüdrukute võistkonnas mängisid: Nele Juursoo, Lisandra Olop, Sofia-Margaret Vaiksar, Emma Kuris, Käti Õunpuu, Leelo Kald, Kriselle Armuand ja Enelin Jõelaid.
Poiste võistkonnas: Joosep Pitk, Sander Maripuu, Tarvo Lennart Petterson, Ott Olesk, Jarek Kald, Rasmus Lember, Karel Paomees ja Kaur Kindel.
Pilt võitjatest koos karikaga