Vabariiklik õpioskuste võistlus

Vabariiklikul õpioskuste võistlusel Võru Kreutzwaldi Koolis saavutas 6.klassi võistkond koosseisus: Paul-Oskar Kuris, Cariina Latkin, Andris Tambur, Liis Treima ja Mathias Tänav 15. kooli hulgas 6.-7. koha. Punktivahed esimeste kohtadega olid minimaalsed. Seega olid meie õpilased väga nutikad.

Võistluse võitis Tallinna Reaalkool. Võrru sõitsime juba eelmisel päeval ning ööbisime koolimajas. Teisel päeval, pärast ülesannete lahendamist ja enne kokkuvõtete tegemist, külastasime Kreutzwaldi muuseumi, jalutasime Tamula järve rannapromenaadil ja tegime grupipildi kirjaniku monumendi juures. Kõik osalejad said tänukirja ja auhinnaks kirjastus „Koolibri“ raamatu.

vabariiklik opioskuste voistlus 2016 2

• helkur2010

Me hoolime, aga ei märka.

Kontrolli, et Sinul ja
    Su lähedastel oleks helkur!

Vaata ka:
    Lõvi Leo lastenurk

• TAI kampaania

TAI tuletab taas meelde köögiviljade söömise vajalikkust