Digi kool 600
"Digitaalselt aktiivne kool“ on tunnustus õppeasutusele, kes on kolme viimase õppeaasta jooksul kasutanud aktiivselt digitaalseid võimalusi.

Tunnustusega soovime seada eeskujuks koole, kes on muutunud valdkonna eestvedajaiks ja kellelt on palju ka teistel õppida. Samuti innustada neid, kes on sihiks seadnud oma kooli õpetajate ja õpilaste oskusliku tegutsemise digimaailmas ning astunud selleks esimesi vajalikke samme.

Tunnustuse pälvis 78 õppeasutust

(Allikas: HITSA http://www.hitsa.ee/ikt-hariduses/digitaalselt-aktiivne-kool )

Digitaalselt aktiivne