Kooli sünnipäev ja jõusaali avamine

Kooli 43.sünnipäeval toimus traditsiooniline õpilaskonverents, kus 8.ja 9.klassi õpilased tutvustasid eelmisel aastal valminud referaate ja uurimustöid.IMGP7714 2

Samal päeval võtsime ehitajalt OÜ Korberi vastu kooli jõusaali. Jõusaal ja sealsamas kõrval 6 - 7 inimest mahutav saun jääb avatuks kõigile soovijatele. Avamispeol esines poistekoor kahe vahva spordilauluga. Vallavanem Aare Martinson ja OÜ Korberi juhatuse liige Lembo Piip saagisid läbi sümboolse tõstekangi ja jõusaal kuulutatigi avatuks.

Professionaalne treener Liis Arula näitas vanemate klasside poiste abil, kuidas masinad reaalselt töötavad ja tegi väikese näidistrenni. Pärast ootas kõiki sünnipäevatort. Kuni päeva lõpuni oli jõusaal spordihuvilisi täis.

Pildid galeriis ...

• Noor Meister 2017