Meie kooli 5.-6. klassi õpilased osalesid Transpordiameti markeerimisprojektis „PEATU, VAATA, VEENDU!“!

Projekti eesmärk on juhtida õpilaste tähelepanu sõidutee ületamise ohutusele reguleerimata ülekäiguradadel.
Meie valisime õpilastega välja igapäevases koolielus meie jaoks kõige olulisemad ja tihedamalt kasutatavad ülekäigurajad alevikus ja markeerisime need.
Pärast mõnusat markeerimistundi õues viisime läbi viktoriini, lahendasime töölehti ja mängisime liiklusbingot.

Aitäh projekti algatajatele, koostööpartneritele, läbiviijatele ja loomulikult 5.-6. klassi superkangelastele, kes kohalikus alevikus oma markeerimisaktsiooniga ohutule teeületusele tähelepanu juhtisid. Ohutut liiklemist ja teeületust kõigile suurtele ja väikestele liiklejatele!