Algklasside särasilmsed noored näitlejad maakondlikul näitemängupäeval.

Valjala Põhikooli algklasside näiteringi õpilased osalesid 17. aprillil maakonna algklasside näitemängupäeval Kuressaare Gümnaasiumis.

Meiega koos käisid lavalaudadel end näitamas ja proovile panemas õpilased Kuressaare Gümnaasiumist (3 A ja 4 D klass), Lümanda Põhikoolist, Tornimäe Põhikoolist ja Kihelkonna Koolist.
Näitemängupäev oli küll pikk ja väsitav, kuid samas pakkus hulgaliselt positiivseid emotsioone ja rohkelt mängulusti.
Näitemängupäeva parimaks tunnistati Kuressaare Gümnaasiumi 4 D klassi etendus „Rohkem kui tuhat sõna“.
Meie kooli vahva näitemänguseltskond tunnistati etendusega „Vihmaloigu tänav 5“ laureaadi tiitli vääriliseks. Laureaadi tiitli sai ka KG III A klassi etendus „Samueli võlupadi“.
Lisaks Grand Prix’ile ja laureaadi tiitlitele jagati ka eriauhindu.
Maakonna parimaks poiss-näitlejaks tunnistati juba teist aastat järjest meie kooli III klassi poiss Joosep Pitk. Dubleerija eripreemiaga pärjati IV klassi tüdruk Elina Kurgpõld.
Näitemängupäeval käisid: Elina Kurgpõld, Karmen Varipuu, Kristin Siiner, Tanel Kreem, Rasmus Olop, Lisandra Olop, Joosep Pitk, Leelo Kald, Sander Maripuu, Kaur Kindel, Sofia-Margaret Vaiksaar, Kriselle Armuand, Tarvo-Lennart Pettersson, Karel Paomees, Annabell Ellik, Jass Puhv, Liisi Paomees, Emma Kuris.

Kiitus kõigile särasilmsetele näiteringiõpilastele, tuhat tänu igakülgse abi ja kaasa aitamise eest lapsevanematele ning algklasside klassijuhatajatele.

Kõik, kees tahavad meie etendusest osa saada, olete oodatud 11. mail kooli kevadkontserdile.

Anneli Kaljuste