16.novembril toimus Valjala Põhikoolis vilistlaste õhtu. Said kokku endised ja praegused õpetajad, töötajad ning õpilased. Käidi surnuaias, kus süüdati küünlad meilt lahkunud õpetajate haudadel. Koolimajas sai end peole registreerida lennunimekirjade järgi. Kokku registreerus 174 vilistlast. Aktus algas kell 17.00. Esinesid meie kooli rahvatantsijad ja lastekoor koos solistide Lisette Kaljuste ja Kairi Kelderiga. Taasesitusele tuli „Siimu marss“. Suurepärane võimalus oli näha- kuulda Tomsonite pereansambli esinemist. Esitati Rein Rannapi „Rahu“ ja Albert Uustulndi  pala „Tüdruk“. Kerstin Tomson saatis viiulil lastekoori  ning koos Piret Leiumaaga esitati  F.Chopini „Tristesse“.  Kooli 40.sünnipäeva puhul olid kohalolijaid tervitama tulnud maavanem Kaido Kaasik, vallavanem Aare Martinson, Pirkkala kooli direktor Marita Intonen, Kahtla kooli direktor (endine matemaatikaõpetaja) Helle Rüütel, Valjala lasteaia juhataja Marina Tamm, raamatukogu juhataja Tiia Lätt ja Malle Raamat tööpajast. Tänukirjad pikaajalise ja tubli töö eest said paljud meie kooli õpetajad-töötajad. Pärast ametlikku osa sätiti saal ümber tantsuks. Muusikat tegi Mihkel Mereäär. Kasutati ka võimalust koolimajas niisama ringi käia, vaadata koridoridesse  ülespandud pilte - fotosid, istuda oma endises klassiruumis ja kohtuda oma armsa klassijuhatajaga. Tantsu vaheaegadel  sai jällegi näha vahvaid esinemisi: õpetajate trummitüdrukuid  koos „Jaak Joala ja ansambel Lainega“, vilistlase Taimi Kirri eksootilist kõhutantsu ning 18. lennu (19 osavõtjaga kõige arvukam ) „Oiget ja vasembat“. Rahvalikke tantse tantsiti üheskoos  juba nii suure hooga, et põrand jäi kitsaks. Vahepeal kogunes lavale vilistlaste ja meie laululaste ühendkoor. Kõlasid Kadri Hundi „Üksteist peab hoidma“ ja Piret Ripsi „Ilmapuu“. Kõhutäie ja keelekaste eest hoolitses  kohvik Soneburg Orissaarest. Õnneloosi  tulu läheb laste õppekäikude toetamiseks. 

 •  

  Valjala rongasrist

  Leht "Kodukoht - Valjala" on jooksvalt täiendamisel ja valmib Valjala Põhikooli õpilaste, õpetajate ja lapsevanemate koostöös.

  Lehel on välja toodud Valjala valla kultuuriloolised ja pärandkultuuri paigad ning saab tutvuda valla ilusa loodusega.

  Kodulehe esimene versioon valmis aastal 2001, leht taastati 2007. aastal ja "uues kuues" valmis leht koos interaktiivse kaardiga 2016. aastal.

   

   

 • KiVa logo 200

  Ettevotlik kool LOGO 200

 • EL Sotsiaalfond horisontaalnemineenetlogo

JSN Solid template designed by JoomlaShine.com