Valjala Põhikooli 44. sünnipäev

Fotod Facebookis

Kooli 44. sünnipäev algas kõikides klassides tortide meisterdamisega. Oma tordi tegid ka õpetajad ja abipersonal. Valminud meistriteosed liideti pärast üheks suureks sünnipäevatordiks kokku.

Tordid kollaaz

Kas see oleks üks õige kooli üritus, kui lapsed ei saaks näidata oma õpitud teadmisi ja saada esinemiskogemust? Seetõttu järgneski õpilaskonverents, kus õpilased esitasid oma valminud referaate ja loovtöid. Esinejatelt sai küsida ka täpsustavaid küsimusi nende ettekannete kohta – seda võimalust kasutasid kõige rohkem algklasside õpilased. Lapsi oli tulnud kuulama ka Valjala kooli endised õpetajad Maimu Lember, Leili Poopuu, Mai Paiste ning kooli esimene direktor Arvo Paiste.

DSC 1725 400

Peale konverentsi toimus pidulik aktus. Esineti, lauldi ja tantsiti, tunnustati tublisid õpilasi ja tänati endiseid ja praeguseid õpetajaid. Aktuse lõppedes suunduti kooli sööklasse, kus ootas kõiki hommikune kätetöö – ühiselt valmistatud ja maitsev sünnipäevatort. DSC 1894 400