Valjala Põhikooli hoolekogu

Marian Tamm Tea Pajula

Liikmed:
Anneli Kaljuste Kristiina Maripuu Ahti Kuris
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Õpetajate esindaja: Õpilasomavalitsuse esindaja: Omaniku esindaja:
Ester Vaiksaar Leo Kuris Kaire Kiil

* Valjala Põhikooli hoolekogu moodustamise ja hoolekogu töökorra kehtestamise kord (Riigi Teataja)

KiVa logo 200