Valjala Põhikooli hoolekogu

Marian Tamm Karina Vaiksaar

Liikmed:
Anneli Kaljuste Kristiina Maripuu Ahti Kuris
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kersti Rosin Aet Nõu Merli Raamat

Triin Kald

Õpetajate esindaja: Õpilasomavalitsuse esindaja: Saaremaa vallavalitsuse esindaja:
Ester Vaiksaar Cariina Latkin Õilme Salumäe

Valjala osavallakogu esindaja:
Kaire Kiil

* Valjala Põhikooli hoolekogu moodustamise ja hoolekogu töökorra kehtestamise kord (Riigi Teataja)

• EU logo
    KiVa krgtase mrgis