I KLASS

Klassijuhataja: Kersti Leesmaa

Ville Aaron Aau
Georg Hiet
Marta Kald 
Andro Lehtmaa
Robin Marmor
Oliver Paiste
Oskar Paiste
Theodor Paomees
Kertu Peit
Liam Bengt Pettersson 
Brennan Pruul
Kertu Rebane
Jete Sannik
Eliise Song
Oliver Tänav

 

II KLASS
Klassijuhataja:    Anne Heinsalu

Jonas Auväärt
Diandra Kasu    
Miamai Kindel     
Kusti-Johannes Lapp     
Renata Kristina Luup
Richard Maripuu   
Melissa-Marii Metsjärv     
Harald Nicolas Navarra     
Rocco Alexander Navarra     
Risanna Petermann     
Bruno Peäske     
Anete Tambur    
Luisa Tambur     
Maribel Tamm     
Orm Tamm     

 

  III KLASS
  Klassijuhataja:     Ulvi Peeters

 Sten Erik Eist
 Pärbel Ellik
 Karl Robin Laus
 Kris Marmor
 Ivar Paomees 
Simmo Jasper Pettai
 Christopher Pukk 
 Keron Song 
 Karmo Tambur

 

IV KLASS
Klassijuhataja: Andre Kuntsel

Delisa Eldemeel
Eloli Kald
Grete Kald
Maria Kuris
Mikk Mäeorg
Steven Mägi
Triinu Paomees
Reiko Petermann
Anni-Mari Puhv
Mirell Rüütel
Robin Rüütel
Xenia Rüütel
Kenneth Sagor
Lisanna Õunpuu

 

V KLASS
Klassijuhataja: Epp Lipu

Helena Au
Mirtel Kasu
Artur Kirr
Renar Klee
Romet Laipaik
Mikk Lember
Marten Mäeorg
Ariana Ots
Piibe Riin Pettai
Pia Amanda Pitk
Sander Sannik
Lisandra Vipp

 

 

 

VI KLASS
Klassijuhataja:  Ülle Lahi

Annabell Ellik  
Jarek Kald    
Keiri Kiil    
Johanna Kirr    
Emma Kuris    
Rasmus Lember
Andre Rae    
Liisi Paomees    
Jass Puhv    
Kevin Ring
Nora Saar
Isabel Sannik        
Käti Õunpuu  

 

 

 

VII KLASS
Klassijuhataja: Ester Vaiksaar

Kriselle Armuand  
Enelin Jõelaid    
Leelo Kald    
Kaur Kindel    
Nele Juursoo    
Sander Maripuu    
Ott Olesk    
Lisandra Olop    
Karel Paomees    
Tarvo Lennart Pettersson    
Joosep Pitk    

 
 

 

VIII KLASS               
Klassijuhataja: Ülle Kuusk-Kupits 

Karola Au
Anet Ellik    
Elisabeth Jõgi    
Magnus Kiil    
Karola Kirst    
Tanel Kreem    
Elina Kurgpõld    
Karl-Hendrik Mäeots    
Rasmus Olop    Jakob Saar
Saskia Saar
Kristin Siiner    
Egert Tambur    
Rasmus Tambur    
Markus Tamm    
Heleri Tänav    
Timo Tänav    
Karmen Varipuu
Kevin Teär

 

IX KLASS
Klassijuhataja: Anneli Nõmm

Laura Korb    
Riho Lember    
Oskar Maripuu    
Tambet Päästel    
Sten Sagor    
Uku-Paul Vahar    
Rinaldo Vallik    
Kristiine Vilbas

 

 

  • EU logo
  • OLÜMPA PÕHI kodukale
  • EL Sotsiaalfond horisontaalnemineenetlogo

JSN Solid template designed by JoomlaShine.com