I klass 2016

I KLASS
Klassijuhataja: Anneli Saar    

Laur Babenko    
Annabell Ellik    
Mihkel Ellik    
Jarek Kald    
Keiri Kiil    
Johanna Kirr    
Emma Kuris    
Rasmus Lember    
Liisi Paomees    
Jass Puhv    
Kevin Ring    
Isabel Sannik    
Oliver Sikut    
Käti Õunpuu  

 II klass 2016

II KLASS
Klassijuhataja: Ulvi Peeters

Kriselle Armuand    
Enelin Jõelaid    
Leelo Kald    
Kaur Kindel    
Patrick Krull    
Sander Maripuu    
Ott Olesk    
Lisandra Olop    
Karel Paomees    
Tarvo Lennart Pettersson    
Joosep Pitk    
Sofia-Margaret Vaiksaar

 III klass 2016  

III KLASS               
Klassijuhataja: Kersti Leesmaa

Karola Au
Anet Ellik    
Elisabeth Jõgi    
Magnus Kiil    
Karola Kirst    
Tanel Kreem    
Elina Kurgpõld    
Karl-Hendrik Mäeots    
Rasmus Olop    
Kristin Siiner    
Egert Tambur    
Rasmus Tambur    
Markus Tamm    
Heleri Tänav    
Timo Tänav    
Karmen Varipuu

 IV klass 2016  

IV KLASS
Klassijuhataja: Anne Heinsalu

Laura Korb    
Riho Lember    
Oskar Maripuu    
Tambet Päästel    
Sten Sagor    
Uku-Paul Vahar    
Rinaldo Vallik    
Kristiine Vilbas

 V klass 2016

V KLASS
Klassijuhataja: Anneli Kaljuste

Janne-Liis Antsmaa    
Elina Eist    
Kaljuste Roomet    
Kristiina Kindel    
Carmen Kivimaa    
Romet Klee    
Anna Malena Kuris    
Marten Nuut    
Maleena Ots    
Marek Paomees

 VI klass 2016

VI KLASS
Klassijuhataja: Andre Kuntsel

Säde Au    
Robin Kald    
Madis Kindel    
Paul Oskar Kuris    
Susanna Laager    
Cariina Latkin    
Kristo Lember    
Liina Lember    
Venno Milter    
Brett Nuut    
Rando Paomees    
Andris Tambur    
Liis Treima    
Mathias Tänav

 VII klass 2016  

VII KLASS
Klassijuhataja: Ulvi Põldema

Karel Järsk    
Veroonika Kastein    
Maris Kirsipuu    
Rando Korb     
Henry Laus    
Kiur-Juhan Lapp    
Rikardo Vallik

 VIII klass 2016  

VIII KLASS
Klassijuhataja: Eret Krull

Stella Getreu    
Karle Kukk    
Remy Korb    
Eeva Helga Kupits    
Leo Kuris    
Marilen Orb    
Markos Pukk    
Horre Päeske    
Tomy-Ott Tänav    
Tuuli Vassar

 IX klass 2016  

IX KLASS
Klassijuhataja: Ülle Lahi

Hannabel Ilus        
Johannes Markus Krull        
Vahur Kukk        
Karel Aale        
Kaisa-Kelly Lember        
Karl Lember        
Brigitte Mihkelson        
Dedee Raun        
Katre Tamm        
Viivika Vassar

   

 

 

  • KiVa logo 200

    Ettevotlik kool LOGO 200

  • EL Sotsiaalfond horisontaalnemineenetlogo

JSN Solid template designed by JoomlaShine.com