1 klass small

I KLASS
Klassijuhataja: Anne Heinsalu

Helena Au
Mirtel Kasu
Artur Kirr
Renar Klee
Romet Laipaik
Mikk Lember
Marten Mäeorg
Ariana Ots
Pia Amanda Pitk
Sander Sannik
Lisandra Vipp

2 klass small

 

 

II KLASS
Klassijuhataja: Anneli Saar    

Annabell Ellik     
Andre Rae  
Jarek Kald    
Keiri Kiil    
Johanna Kirr    
Emma Kuris    
Rasmus Lember    
Liisi Paomees    
Jass Puhv    
Kevin Ring    
Isabel Sannik    
Oliver Sikut    
Käti Õunpuu  

 3 klass small

 

 

III KLASS
Klassijuhataja: Ulvi Peeters

Kriselle Armuand    
Enelin Jõelaid    
Leelo Kald    
Kaur Kindel    
Patrick Krull
Nele Juursoo    
Sander Maripuu    
Ott Olesk    
Lisandra Olop    
Karel Paomees    
Tarvo Lennart Pettersson    
Joosep Pitk    
Sofia-Margaret Vaiksaar

 4 klass small  

 

IV KLASS               
Klassijuhataja: Kersti Leesmaa

Karola Au
Anet Ellik    
Elisabeth Jõgi    
Magnus Kiil    
Karola Kirst    
Tanel Kreem    
Elina Kurgpõld    
Karl-Hendrik Mäeots    
Rasmus Olop    
Kristin Siiner    
Egert Tambur    
Rasmus Tambur    
Markus Tamm    
Heleri Tänav    
Timo Tänav    
Karmen Varipuu

 

5 klass small

V KLASS
Klassijuhataja: Anneli Nõmm

Laura Korb    
Riho Lember    
Oskar Maripuu    
Tambet Päästel    
Sten Sagor    
Uku-Paul Vahar    
Rinaldo Vallik    
Kristiine Vilbas
Mariette Varik
Karl Martin Saar

 6 klass small

VI KLASS
Klassijuhataja: Anneli Kaljuste

Janne-Liis Antsmaa    
Elina Eist    
Kaljuste Roomet    
Kristiina Kindel    
Carmen Kivimaa    
Romet Klee    
Anna Malena Kuris    
Marten Nuut    
Maleena Ots    
Marek Paomees

 7 klass small

VII KLASS
Klassijuhataja: Andre Kuntsel

Säde Au    
Robin Kald    
Madis Kindel    
Paul Oskar Kuris    
Susanna Laager    
Cariina Latkin    
Kristo Lember    
Liina Lember    
Venno Milter    
Brett Nuut    
Rando Paomees    
Andris Tambur    
Liis Treima    
Mathias Tänav

 8 klass small  

VIII KLASS
Klassijuhataja: Ulvi Põldema

Karel Järsk    
Veroonika Kastein    
Maris Kirsipuu    
Rando Korb     
Henry Laus    
Kiur-Juhan Lapp    
Rikardo Vallik

 9 klass small  

IX KLASS
Klassijuhataja: Eret Krull

Stella Getreu    
Karle Kukk    
Remy Korb    
Eeva Helga Kupits    
Leo Kuris    
Marilen Orb    
Markos Pukk    
Horre Päeske    
Tomy-Ott Tänav    
Tuuli Vassar

 

 

  • EL Sotsiaalfond horisontaalnemineenetlogo

JSN Solid template designed by JoomlaShine.com