1974     I Lend

  1. Elle Aulik
  2. Aita Lind
  3. Lehti Poopuu
  4. Hilje Reinpõld
  5. Anne Raamat
  6. Linda Martel
  7. Maili Siimer
  8. Hilja Teivas
  9. Jaan Aasel
  10. Kalev Heinsalu
  11. Endel Peäske
  12. Enn Raamat
  13. Raimond Mihkelson
  14. Margus Kender
  15. Jaan Uustalu
  16. Märt Sink
  17. Tõnis Süld
  18. Alvar Vallau

    Klassijuhataja: Ilse Au

1975     II Lend

  1. Ilmi Kalmurand
  2. Alli Kosinskaja
  3. Galina Martel
  4. Toomas Laak
  5. Maris Mets
  6. Liivi Peäske
  7. Arsi Raamat
  8. Helle Raamat
  9. Lia Raamat
  10. Vaina Raamat
  11. Maie Rattas
  12. Henno Rohi
  13. Ulvi Saar
  14. Meelis Siimer
  15. Aivar Tolmik

    Klassijuhatajad Valve Kalmurand ja Selma Toom

1976     III Lend

  1. Tambet Avik
  2. Mehis Domberg
  3. Laivi Koit
  4. Marve Käärid
  5. Ilme Lember
  6. Tiit Lepp
  7. Kaie Lind
  8. Harri Naagel
  9. Olev Neemestu
  10. Hilja Ots
  11. Marge Paiste
  12. Ülle Paul
  13. Milja Rander
  14. Ülle Sirel
  15. Ulvi Uuselu
  16. Helje Vahter
  17. Pille Vääster
  18. Hiljer Lepik

    Klassijuhatajad: Maimu Lember

1977     IV Lend

  1. Heive Eist
  2. Ene Kalmurand
  3. Taimi Kull
  4. Tiit Lember
  5. Jaanus Lipp
  6. Jaan Naagel
  7. Ulvi Ots
  8. Liivi Pajunurn
  9. Kalev Peäske
  10. Anne Põllu
  11. Jaan Raamat
  12. Maime Raamat
  13. Jaan Saar
  14. Mariina Siimer
  15. Jaan Sink
  16. Leevi Väli
  17. Andres Rüütel
  18. Andres Põlluäär
  19. Ingrid Kurgpõld
  20. Eve Kesküla
  21. Hiie Iljas
  22. Aimi Hoogand
  23. Liili Kallus
  24. Toivo Saan
  25. Toomas Lember
  26. Raivo Tulk
  27. Olari Lember
  28. Aivar Mänd
  29. Arvi Süld

    Klassijuhatajad: Helmi Kaunis

1978     V Lend

  1. Rafiga Islamova
  2. Mare Kalamees
  3. Külli Kapsta
  4. Maidu Koit
  5. Vahur Koit
  6. Olev Kuris
  7. Jaan Kuusk
  8. Ivo Kuusküll
  9. Edmund Kärg
  10. Elle Kärgenberg
  11. Aivar Lember
  12. Ülle Lember
  13. Alina Lesk
  14. Katrin Lind
  15. Toivo Maripuu
  16. Pilvi Mänd
  17. Aare Niitsoo
  18. Helle Paul
  19. Külli Pints
  20. Raivo Pukk
  21. Aare Põlluäär
  22. Leili Raamat
  23. Heljo Sepp
  24. Tiiu Tulk
  25. Eha Uuselu
  26. Aare Valk
  27. Taavi Väli
  28. Tõnis Väli
  29. Eve Lukk
  30. Jaanus Kadarik

    Klassijuhatajad: Maimu Lember

1979     VI Lend

  1. Ilmo Au
  2. Mare Au
  3. Külli Kaasik
  4. Lorette Kald
  5. Alli Kaljusaar
  6. Harri Kapsta
  7. Kaidi Kapsta
  8. Georg Lesk
  9. Tõnu Liik
  10. Heidi Mihkelson
  11. Kati Mook
  12. Veiki Nuut
  13. Rein Pajunurm
  14. Kalju Puhv
  15. Jaanus Pukk
  16. Külli Põldema
  17. Jaanus Põlluäär
  18. Agor Rauniste
  19. Ain Rifk
  20. Aave Rohi
  21. Kalvi Saar
  22. Anneli Sannik
  23. Rein Sikut
  24. Eha Tõnisots
  25. Ago Tänav
  26. Tiit Välinurm

    Klassijuhatajad: Au Ilse

1980     VII Lend

  1. Jüri Aulik
  2. Heli Kärgenberg
  3. Alge Lember
  4. Mihkel Magus
  5. Merle Mägi
  6. Anneli Nõmm
  7. Ene Pajula
  8. Mirja Papp
  9. Vahur Paomees
  10. Kalev Päästel
  11. Inna Raad
  12. Ene Randmets
  13. Ivo Ratas
  14. Tiina Sirkel
  15. Urmas Stesuk
  16. Aare Tomson
  17. Aarne Tänav
  18. Aare Varipuu
  19. Merike Vilsaar
  20. Tiia Välinurm
  21. Marianne Kadarik

    Klassijuhatajad: Selma Toom

1981     VIII Lend

  1. Andres Eist
  2. Taivo Eist
  3. Kaino Kolk
  4. Anne Kukk
  5. Indrek Kuningas
  6. Tõnu Lember
  7. Inge Lukk
  8. Merle Mõik
  9. Aivar Mägi
  10. Indrek Nuut
  11. Märt Paiste
  12. Lii Pajula
  13. Tõnu Põlluaäär
  14. Moonika Päeske
  15. Andres Päästel
  16. Alar Raamat
  17. Aune Ring
  18. Maarika Saks
  19. Talvi Sepp
  20. Aniita Siiner
  21. Tõnu Vespere
  22. Jaan Väester
  23. Ants Välinurm
  24. Ulvi Vallik
  25. Maire Kolk

    Klassijuhatajad: Leili Babenko

1982     IX Lend

  1. Raivi Ellik
  2. Tauno Ellik
  3. Iige Hoogand
  4. Maie Kukk
  5. Ülle Kuusk
  6. Marika Kruglova
  7. Riina Kümp
  8. Kaja Laus
  9. Marju Liik
  10. Katrin Lõbus
  11. Terje Magus
  12. Kalle Mook
  13. Eha Naak
  14. Terje Nõmm
  15. Heivi Peäske
  16. Sulev Peäske
  17. Tõnu Põldema
  18. Katrin Saks
  19. Andi Sepp
  20. Anneli Sepp
  21. Elge Suurem
  22. Malle Süld
  23. Helle Süld
  24. Maie Väester
  25. Ive Väljaäär

    Klassijuhatajad: Selma Toom

1983     X Lend

  1. Andi Eist
  2. Dagmar Ellik
  3. Kalvi Ellik
  4. Raimond Ellik
  5. Kaido Kaasik
  6. Eve Kapsta
  7. Kalvi Kaup
  8. Raimo Kolk
  9. Rivo Kuusküll
  10. Kaja Kuris
  11. Kalmer Laipaik
  12. Aleksander Laus
  13. Jaanus Loorits
  14. Inga Magus
  15. Sille Maripuu
  16. Maivi Metsmaa
  17. Andres Mägi
  18. Ainar Nau
  19. Ulvar Niitsoo
  20. Illar Peit
  21. Irene Raad
  22. Valmar Sink
  23. Annika Süld
  24. Toomas Tampuu
  25. Piret Tomson
  26. Jaak Treima
  27. Tiit Vallik
  28. Velvo Vallik
  29. Tiit Vespere

    Klassijuhatajad: Maimu Lember

1984     XI Lend

  1. Kalvi Eist
  2. Herki Heinsalu
  3. Katrin Jõgi
  4. Maris Koit
  5. Rein Kruglov
  6. Kalle Kuning
  7. Kaido Kirst
  8. Margus Mägi
  9. Malle Mänd
  10. Anne Naak
  11. Pirgit Nuut
  12. Maret Papp
  13. Elme Põrk
  14. Anneli Saar
  15. Maire Saks
  16. Kunnar Sink
  17. Kaie Sirel
  18. Aire Suurem
  19. Urmas Tamm
  20. Kaie Väljaäär
  21. Maie Väljaäär
  22. Oleg Varik

    Klassijuhatajad: Leili Babenko

1985     XII Lend

  1. Igor Babenko
  2. Ivo Ilves
  3. Meelis Kadarik
  4. Gunnar Kaup
  5. Kaili Kirst
  6. Sirje Korb
  7. Toomas Kull
  8. Agnes Kuris
  9. Heli Kuusk
  10. Kaili Kärgenberg
  11. Kaidi Käärid
  12. Kaido Kööp
  13. Andres Lember
  14. Inge Nuut
  15. Mairi Nõmm
  16. Argo Roolaht
  17. Anne Sepp
  18. Urmas Tamm
  19. Ülle Tammsalu
  20. Rain Toomann
  21. Janne Väester

    Klassijuhatajad: ja Tiina Maasik (Kuusk)

1986     XIII Lend

  1. Ervin Auu
  2. Liina Ellik
  3. Tauno Hünninen
  4. Jaan Juhkam
  5. Katre Koit
  6. Einar Laipaik
  7. Mait Lember
  8. Ivar Nuut
  9. Ahti Nõmm
  10. Merle Nõmm
  11. Vendo Paomees
  12. Riivo Papp
  13. Merle Päästel
  14. Meeli Raun
  15. Lilian Saar
  16. Sven Sepp
  17. Marek Sild
  18. Heinar Sirel
  19. Jaana Vilsaar
  20. Maarika Väester
  21. Armand Nuut

    Klassijuhatajad: Anne Heinsalu ja Imbi Oolup

1987     XIV Lend

  1. Imbi Ilves
  2. Rain Koit
  3. Raili Kolk
  4. Lembit Korb
  5. Mervin Lehtsalu
  6. Ahto Leier
  7. Lea Lipp
  8. Anu Maripuu
  9. Merle Nuut
  10. Anneli Pitk
  11. Gally Puusalu
  12. Kaire Pärn
  13. Endo Rand
  14. Margo Raun
  15. Küll Saks
  16. Piret Sannik
  17. Ainar Sirel
  18. Raivo Sirel
  19. Liivi Taim
  20. Ülar Tammsalu
  21. Terje Teeäär
  22. Kerstin Tomson
  23. Vilvi Vallik
  24. Janek Vanem

    Klassijuhatajad: Janne Olesk ja Selma Toom

1988     XV Lend

  1. Meelis Anupõld
  2. Piret Aulik
  3. Arvin Auu
  4. Ireene Babenko
  5. Ellar Ellik
  6. Kristiina Juhkam
  7. Egon Hünninen
  8. Mirja Kesküla
  9. Marje Korb
  10. Eve Kuningas
  11. Ahti Kuris
  12. Marko Kuusk
  13. Ülle Laus
  14. Jaan Lember
  15. Tiina Loorits
  16. Aire Ots
  17. Katrin Ots
  18. Mehis Raad
  19. Priit Sannik
  20. Kairi Sild
  21. Madis Sink
  22. Liana Suurem
  23. Andra Traumann
  24. Tiiu Vespere
  25. Taivo Väli

    Klassijuhatajad: Maimu Saar (Johanson) ja Maimu Lember

1989     XVI Lend

  1. Kaili Eist
  2. Ain Kaasik
  3. Kalle Kirst
  4. Janek Mõik
  5. Tiina Mägi
  6. Tea Pajula
  7. Meelis Papp
  8. Maarika Poljakova
  9. Janek Puhv
  10. Signe Rohi
  11. Ene Tampuu
  12. Kuldar Tamtik
  13. Janne Toomann
  14. Ahto Tüür
  15. Jaanika Vaher
  16. Taivo Vaher
  17. Tarmo Varvas
  18. Allan Velve
  19. Annika Väli

    Klassijuhatajad: Ulvi Peeters, Anne Heinsalu ja Merle Kivi

1990    XVII Lend

  1. Andra Aavik
  2. Jaanika Kald
  3. Maire Korb
  4. Jaana Kuuseorg
  5. Mart Kuusk
  6. Alar Laipaik
  7. Eiki Lember
  8. Andres Maripuu
  9. Kairi Nuut
  10. Virge Rõõm
  11. Tiit Sannik
  12. Riina Tambur
  13. Thea Tampuu
  14. Kaido Väljaäär
  15. Aivo Link
  16. Tanel Ellik

    Klassijuhatajad: Janne Olesk ja Tiina Kuusk

1991     XVIII Lend

  1. Annika Eespere
  2. Kaido Eichfus
  3. Magnus Ismael
  4. Anneli Juudas
  5. Gunnar Heinmets
  6. Riina Koit
  7. Tiit Kreis
  8. Oliver Laipaik
  9. Hilde Laus
  10. Raimo Laus
  11. Mait Metsaalt
  12. Klaarika Muul
  13. Jaana Mõik
  14. Tõnu Ots
  15. Riina Papp
  16. Priit Pukk
  17. Urmas Saks
  18. Anneli Sirel
  19. Pille Suurpere
  20. Ando Tüür
  21. Taivi Varvas
  22. Anneli Viherpuu
  23. Krista Üts
  24. Jaanus Mägi
  25. Ave Väli
  26. Tõnu Väljaäär

    Klassijuhatajad: Maimu Saar ja Ursula Visnapuu

1992     XIX Lend

  1. Mariken Aleinikova
  2. Merle Ellik
  3. Hardo Hünninen
  4. Signe Ismael
  5. Marko Kald
  6. Regiina Kaup
  7. Urmet Koit
  8. Õnnela Kotter
  9. Kati Käärid
  10. Urme Lehtsalu
  11. Gerly Munk
  12. Ahto Murd
  13. Kristel Nuut
  14. Argo Ots
  15. Viljar Poopuu
  16. Rando Rahu
  17. Kaire Rattas
  18. Martin Sepp
  19. Priit Soom
  20. Tiina Tampuu
  21. Maret Tomson
  22. Toomas Tänav
  23. Varju Vaher
  24. Helen Vaiksaar

    Klassijuhatajad: Anne Heinsalu ja Imbi Oolup

1993     XX Lend

  1. Kaire Eichfus
  2. Liia Iljas
  3. Priit Koit
  4. Enn Kreis
  5. Jaanika Kuusküll
  6. Triin Käbala
  7. Lauri Kähara
  8. Raimo Külaots
  9. Raido Lember
  10. Indrek Ley
  11. Kairi Metsmaa
  12. Liina Orrin
  13. Anneli Pajumaa
  14. Eiko Tambur
  15. Sille Tambur
  16. Tiina Tambur
  17. Piia Tamsalu
  18. Marek Tänav
  19. Jass Tüür
  20. Helina Vilsar

    Klassijuhatajad: Janne Olesk ja Helle Rüütel

1994     XXI Lend

  1. Aige Eensaar
  2. Tiina Kalju
  3. Andres Koit
  4. Janno Laende
  5. Guido Muul
  6. Angela Olesk
  7. Aigar Sirel
  8. Virve Tomson
  9. Alvi Tänav
  10. Astrid Vaiksaar
  11. Ülle Vallik
  12. Ainor Velve
  13. Kati Vilsar
  14. Ave Õunmann
  15. Eha Susi

          Klassijuhatajad: Mai Paiste ,Ulvi Peeters ja Heli Põldre

1995     XXII Lend

  1. Ingrid Aulik
  2. Urmen Auu
  3. Imre Kald
  4. Ivika Kald
  5. Olavi Keeroja
  6. Renee Klee
  7. Aune Kuusk
  8. Indrek Käbala
  9. Raido Külaots
  10. Henrich Laus
  11. Gerry Lesk
  12. Anni Murd
  13. Ave Mõistlik
  14. Rando Ots
  15. Virge Poopuu
  16. Margus Raad
  17. Ingrid Tambur
  18. Kati Tambur

          Klassijuhatajad: Maimu Saar ja Ester Vaiksaar

1996     XXIII Lend

  1. Marge Alavere
  2. Jaanek Ellik
  3. Eve Iljas
  4. Erki Klausson
  5. Silver Koit
  6. Maris Kreem
  7. Jaanika Laende
  8. Andi Lember
  9. Vaiko Maripuu
  10. Mati Mesipuu
  11. Urmet Nõmm
  12. Andre Ots
  13. Toomas Ots
  14. Rait Pitk
  15. Raili Põld
  16. Kristiina Rand
  17. Liana Rattas
  18. Annela Süld
  19. Andi Tambur
  20. Janne Tambur
  21. Andrus Tamm
  22. Helina Reino

          Klassijuhatajad: Anne Heinsalu ja Tiina Kuusk

1997     XXIV Lend

  1. Evelin Aulik
  2. Heikko Eist
  3. Keidi Heinväli
  4. Eret Klausson
  5. Timo Kähara
  6. Liis Lember
  7. Piret Lember
  8. Maia Mesipuu
  9. Martin Mihkelson
  10. Sinile Mihkelson
  11. Merike Rosin
  12. Siim Sannik
  13. Inna Tambur
  14. Janar Tüür
  15. Toomas Tampuu
  16. Karlis Vahter
  17. Tarvi Vaiksaar
  18. Marju Väester
  19. Marv Väester

           Klassijuhatajad: Janne Olesk, Maimu Lember ja Ulvi Põldema

1998     XXV Lend

  1. Kadi Eist
  2. Kaido Heinsalu
  3. Katre Kallas
  4. Tanel Koit
  5. Kairi Kreis
  6. Priit Lahi
  7. Anu Lember
  8. Janar Lipp
  9. Danel Mägi
  10. Mikk Olesk
  11. Marko Palm
  12. Varje Papp
  13. Jakko Pitk
  14. Sirvi Saar
  15. Vaido Salumäe
  16. Siia Sannik
  17. Janne Sepp
  18. Liisi Simastel
  19. Kairid Toomsalu
  20. Oili Peit

          Klassijuhatajad: Mai Paiste ja Imbi Oolup

1999     XXVI Lend

  1. Aale Maile
  2. Anni Alavere
  3. Harri Aulik
  4. Kalmer Eichfus
  5. Ivo Ellik
  6. Andre Koit
  7. Kristjan Kukk
  8. Tarmo Kuning
  9. Lea Maripuu
  10. Aivi Ots
  11. Ene Ots
  12. Olev Peit
  13. Egon Petermann
  14. Andi Rahu
  15. Raigo Rahu
  16. Kersti Rosin
  17. Raido Süld
  18. Reena Tolmik
  19. Marko Välinurm

          Klassijuhatajad: Maimu Johanson ja Ingrid Paiste

2000    XXVII Lend

  1. Karel Eist
  2. Kristel Koit
  3. Margo Lipp
  4. Liis Maripuu
  5. Kaspar Mehu
  6. Timo Merisalu
  7. Taavi Mägi
  8. Andrus Ojala
  9. Margit Peit
  10. Arlis Petermann
  11. Janis Peäske
  12. Priit Pitk
  13. Liis Põlluäär
  14. Henno Rüütel
  15. Indrek Rüütel
  16. Maigi Saar
  17. Tõnis Seppel
  18. Anþela Sivous
  19. Kadri Hirs
  20. Indrek Iljas
  21. Janek Kald
  22. Mario Kald
  23. Jarmo Kallasmaa
  24. Keili Kreem
  25. Hannes Kukk
  26. Liisi Kuusküll
  27. Rainer Laipaik
  28. Reigo Lõhmus
  29. Mirjam Mesipuu
  30. Piret Mihkelson
  31. Astra Mõistlik
  32. Kersti Puhv
  33. Piret Sepp
  34. Susanna Sink
  35. Indrek Tambur

          Klassijuhatajad: Anne Heinsalu, Heli Põldre ja Eve Väli (A klass)           Kersti Püüding, Ulvi Peeters ja Ester Vaiksaar (B klass)

2001     XXVIII Lend

  1. Liina Avik
  2. Kersti Kald
  3. Tiit Kalju
  4. Kätlin Koit
  5. Kert Kreem
  6. Ivo Lõhmus
  7. Triin Merisalu
  8. Mariliis Niidla
  9. Aigar Paiste
  10. Janne Puhv
  11. Merli Raamat
  12. Jorma Ratas
  13. Priit Sepp
  14. Gerto Siiner
  15. Kadri Simastel
  16. Ilmi Tambur
  17. Mary Tamsalu

           Klassijuhatajad: Janne Olesk ja Helle Rüütel

2002     XXIX Lend

  1. Kalev Eichfus
  2. Anu Heinsalu
  3. Kaidi Heinväli
  4. Janno Kolk
  5. Anneli Kukk
  6. Katre Kundrats
  7. Reino Külaots
  8. Tom Külaots
  9. Ott Lind
  10. Kadri Martel
  11. Maria Mesipuu
  12. Merlii Mihkelson
  13. Eliis Peäske
  14. Keidi Puhv
  15. Peep Põlluäär
  16. Airi Raamat
  17. Mirjam Ratas
  18. Kariine Rifk
  19. Meiko Saar
  20. Madis Seppel
  21. Merike Siimer
  22. Asko Tamm
  23. Mare Tänav
  24. Triin Varvas
  25. Triin Välinurm

           Klassijuhatajad: Mai Paiste ja Ulvi Põldema

2003     XXX Lend

  1. Tanel Eist
  2. Anneli Kadarik
  3. Seila Kastein
  4. Tauro Koska
  5. Merike Kreem
  6. Tarvo Kuning
  7. Maarja Kurgpõld
  8. Kristel Kuusküll
  9. Marii Laipaik
  10. Teet Lesk
  11. Joel Lõhmus
  12. Eero Merisalu
  13. Martin Murd
  14. Riine Mägi
  15. Janika Peäske
  16. Vahur Poopuu
  17. Ahto Pukk
  18. Ando Põlluäär
  19. Geito Rahu
  20. Gerto Süld
  21. Innar Tambur
  22. Tiiu Vaher
  23. Anneli Väli
  24. Ivo Väli

          Klassijuhatajad: Maimu Johanson ja Maris Kuusk

2004     XXXI Lend

  1. Toomas Kalju
  2. Martin Kask
  3. Triin Klausson
  4. Karmen Kreem
  5. Kaisa Kuris
  6. Ragnar Laeneste
  7. Mari Lember
  8. Angelika Lipp
  9. Kristjan Metssalu
  10. Kristo Muul
  11. Marja Mõistlik
  12. Rene Mägi
  13. Kristjan Paas
  14. Piret Paiste
  15. Martin Palm
  16. Ann Parbus
  17. Jaanika Peru
  18. Liili Peäske
  19. Kaarel Pukk
  20. Riho Püüding
  21. Kristi Rahu
  22. Annaliisa Ratas
  23. Merili Rifk
  24. Annely Sepp
  25. Toomas Seppel
  26. Sander Sikut
  27. Karin Šuprudko

          Klassijuhatajad: Tiina Kuusk, Anne Heinsalu

2005     XXXII Lend

  1. Maria Au
  2. Tõnis Avik
  3. Meelis Ellik
  4. Hardi Heinväli
  5. Jorma Kallasmaa
  6. Siim Kastein
  7. Jaana Kurgpõld
  8. Anni Kull
  9. Katrin Kull
  10. Ann Külaots
  11. Marju Lember
  12. Mariliis Mesipuu
  13. Kaspar Neemesto
  14. Karilin Paas
  15. Kristo Päästel
  16. Ivika Tambur
  17. Martin Tishler
  18. Kersti Kuusksalu
  19. Mihkel Kadarik
  20. Maia Kolk
  21. Mihkel Koit
  22. Nelli Kukk
  23. Kristiina Kukk
  24. Kristo Kuusküll
  25. Roomet Lõhmus
  26. Siim Maripuu
  27. Karin Merisalu
  28. Maarja Nuut
  29. Meelika Peäske
  30. Kati Püüding
  31. Kristjan Põldema
  32. Kalle Saar
  33. Sandra Sepp
  34. Ingmar Torrim
  35. Madis Väli
  36. Taavi Olesk

          Klassijuhatajad: Kersti Püüding ja Janne Olesk, Eve Väli ja Ülle Lahi

2006     XXXIII Lend

  1. Eva Eist
  2. Janek Eist
  3. Gerda Heinväli
  4. Liis Ilus
  5. Mario Juudas
  6. Kerli Kald
  7. Mairi Kask
  8. Timo Kolk
  9. Merilin Kreem
  10. Kaja Kuris
  11. Tõnu Kuusküll
  12. Rauno Lahi
  13. Lauri Leesmaa
  14. Hannes Lõhmus
  15. Kristi Neemesto
  16. Madis Pitk
  17. Triin Raamat
  18. Katrin Rifk
  19. Kristi Saar
  20. Alain Sivous
  21. Kaari Varipuu
  22. Erki Välinurm

          Klassijuhatajad: Anne Heinsalu, Mai Paiste, Helle Rüütel

2007     XXXIV Lend

  1.     Kuldar Kaasik
  2.     Kristjan Kallas
  3.     Elle Kukk
  4.     Riidu Kundrats
  5.     Kaisa Kuusk
  6.     Kaisa Kärgenberg
  7.     Marge Maripuu
  8.     Mihkel Martel
  9.     Lauri Meerents
  10.     Marek Murd
  11.     Maria Mägi
  12.     Argo Paiste
  13.     Eliisa Peit
  14.     Aivo Põlluäär
  15.     Keido Päästel
  16.     Ivo Tambur
  17.     Aado Toomsalu
  18.     Kadri Varipuu
  19.     Karel Šuprudko

              Klassijuhatajad: Maimu Johanson, Mai Paiste, Kersti Püüding, Eret Krull

2008     XXXV Lend

  1. Allar Eist
  2. Merili Heinsalu
  3. Liina Kolk
  4. Sander Kukk
  5. Kadi Kuusküll
  6. Liina Lepik
  7. Margit Lepp
  8. Argo Lipp
  9. Rasmus Peet
  10. Nette Peit
  11. Uku Põld
  12. Johannes Raamat
  13. Mari-Liis Tishler
  14. Kaalep Väester

          Klassijuhatajad: Ulvi Peeters, Maris Kuusk, Ulvi Põldema

 

2009     XXXVI Lend

  1. Lennart Ilus
  2. Triinu Kolk
  3. Michell Kreem
  4. Sander Kurgpõld
  5. Ahti Meerents
  6. Martin Paju
  7. Mari Peeters
  8. Tiit Põlluäär
  9. Gerrit Siiner
  10. Marelle Siiner
  11. Toomas Soots
  12. Tiina Tänav
  13. Elsa Voojärv

          klassijuhatajad: Janne Olesk, Anneli Saar, Ester Vaikssaar

2010     XXXVII Lend

  1. Karl Kastein
  2. Tanel Kirst
  3. Annes Kurgpõld
  4. Jarvo Kärg
  5. Kert Leit
  6. Ken Lember
  7. Guido Lepp
  8. Triin Ligi
  9. Kaia Püüding
  10. Piret Raamat
  11. Triin Tambur
  12. Marianne Tüür
  13. Kärt Varipuu
  14. Jaagup Väester
  15. Hanna Väli

          Klasiijuhataja: Ülle Lahi

2011     XXXVIII Lend

  1. Ae Au  
  2. Geili Hansalu
  3. Christyna Jaaman 
  4. Karl Kirst  
  5. Lauri Kolk  
  6. Elis Kukk  
  7. Alice Lasma 
  8. Merit Milter  
  9. Aleks Mägi  
  10. Valeri Mägi 
  11. Lilian Paju  
  12. Keidi Pukk 
  13. Mary–Liis Pukk 
  14. Allar Rifk  
  15. Krete Suurorg 
  16. Margus Tüür 
  17. Maige Vallik
     
    Klassijuhataja: Anneli Nõmm

2012     XXXIX Lend

  1. Joosep Kärg
  2. Veiko Väli
  3. Janno Valge
  4. Daimar Mägi
  5. Jan Õunpuu
  6. Tiina Nõmm
  7.  -hidden-
  8. Lili Võrk
  9. Johanna Raamat
  10. Gert Auu
  11. Johanna Kallas
  12. Kristel Põld

          Klassijuhataja: Eret Krull

2013     XXXX Lend

  1. Edward Jõgi
  2. Teet Kirst
  3. Maarja-Liis Milter
  4. Sander Pukk
  5. Kauri Päästel
  6. Lauri Ratas
  7. Sander Rattas
  8. Kerli Saar
  9. Tiina Soots
  10. Kert Toomas Suurorg
  11. Sandra Särnits

          Klassijuhataja: Siiri Saar

2014     XXXXI Lend

  1. Martin Kadarik
  2. Joel Kallas
  3. Taavi Kaup
  4. Hendrik Klausson
  5. Jane Koplimäe
  6. Margaret Krull
  7. Merili Mägi
  8. Karla Paomees
  9. Siim Paomees
  10. Kaupo Rahu
  11. Silver Sepp
  12. Egert Siiner
  13. Tea Tambur
  14. Jane Treima
  15. Kerdo Uibo
          Klassijuhataja: Ester Vaiksaar, Triinu Nelis
 
 
2015     XXXXII Lend
 
  1. Eero Heinsalu
  2. Lisbet Ilus
  3. Karl Kaasik
  4. Kairi Kelder
  5. Elis Klee
  6. Kätlin Koplimäe
  7. Karl-Sander Mäeots
  8. Valentina Kristina Mägi
  9. Liisi Papp
  10. Erik Pukk
  11. Sille Riin Rand
  12. Kenert Raun
  13. Kadri-Lea Suurorg
  14. Oskar Tamm
  15. Koit Vilbas
  16. Kristiine Õunpuu

      Klassijuhataja: Ulvi Põldema

 

2016     XXXXIII Lend

 

1. Lisette Kaljuste

2. Rauno Kallas

3. Karoliina Kukk

4. Mihkel Kukk

5. Kaur- Jaagup Lapp

6. Viktoria Latkin

7. Markkus Nuut

8. Taavi Nõmm

9. Merilyn Tänav

10. Kristel Uibo

11. Kaur Varipuu

12. Tarmo Väli

       Klassijuhataja: Anneli Nõmm 

 

 

IX klass 2016

2017     XXXXIV Lend


Klassijuhataja: Ülle Lahi

  1. Hannabel Ilus
  2. Johannes Markus Krull        
  3. Vahur Kukk        
  4. Karel Aale        
  5. Kaisa-Kelly Lember        
  6. Karl Lember        
  7. Brigitte Mihkelson        
  8. Dedee Raun        
  9. Katre Tamm        
  10. Viivika Vassar

 

  • KiVa logo 200

    Ettevotlik kool LOGO 200

  • EL Sotsiaalfond horisontaalnemineenetlogo

JSN Solid template designed by JoomlaShine.com