Väga hea õppeedukuse eest ja hea ning eeskujuliku

käitumise eest I trimestril 2017/2018 õppeaastal

Renar Klee cr Romet Laipaik cr Ariana Ots cr 

Keiri Kiil cr

Renar Klee I klass

Romet Laipaik I klass

Ariana Ots I klass

Keiri Kiil II klass

 Liisi Paomees cr

 Isabel Sannik cr

 Oliver Sikut cr

Johanna Kirr cr

Liisi Paomees II klass

Isabel Sannik II klass

Oliver Sikut II klass

Johanna Kirr II klass

 Jass Puhv cr

Lisandra Olop cr

Tarvo Lennart Petterson cr

Joosep Pitk cr

Jass Puhv II klass Lisandra Olop III klass

Tarvo Lennart Pettersson III klass Joosep Pitk III klass
Karola Au cr Elisabeth Jõgi cr Magnus Kiil cr Karmen Varipuu cr

Karola Au IV klass

Elisabeth Jõgi IV klass Magnus Kiil IV klass Karmen Varipuu IV klass
Laura Korb cr Maleena Ots cr  Cariina Latkin   Maris Kirsipuu cr
Laura Korb V klass

 Maleena Ots VI klass

 Cariina Latkin VII klass

Maris Kirsipuu VIII klass 

Tuuli Vassar cr Eeva Helga Kupits cr    
Tuuli Vassar IX klass Eeva Helga Kupits IX klass    

 

 

Hea õppeedukuse eest ning hea ja eeskujuliku

käitumise eest I trimestril 2017/2018 õppeaastal

 Helena Au cr Mirtel Kasu cr Artur Kirr cr Marten Mäeorg cr
Helena Au I klass Mirtel Kasu I klass Artur Kirr I klass Marten Mäeorg I klass
Pia Amanda Pitk cr Sander Sannik cr  Lisandra Vipp cr Mikk Lember cr
Pia Amanda Pitk I klass

Sander Sannik I klass Lisandra Vipp I klass Mikk Lember I klass
Annabell Ellik cr Jarek Kald cr Emma Kuris cr Kevin Ring cr

Annabell Ellik II klass

Jarek Kald II klass

Emma Kuris II klass Kevin Ring II klass

 Rasmus Lember cr

 Käti Õunpuu cr

 Kriselle Armuand cr

 Nele Juursoo cr

Rasmus Lember II klass

Käti Õunpuu II klass

Kriselle Armuand III klass

Nele Juursoo III klass

 Leelo Kald cr

 Kaur Kindel cr

Patrick Krull cr 

 Sofia Vaiksaar cr

Leelo Kald III klass

Kaur Kindel III klass

Patrick Krull III klass

Sofia-Margaret Vaiksaar III klass

 Sander Maripuu cr

 Ott Olesk cr

 Karel Paomees cr

 Anet Ellik cr

Sander Maripuu III klass

Ott Olesk III klass

 Karel Paomees III klass

Anet Ellik IV klass 

 Karola Kirst cr

Tanel Kreem cr 

Elina Kurgpõld cr 

Karl Hendrik Mäeots cr 

 Karola Kirst IV klass

 Tanel Kreem IV klass

Elina Kurgpõld IV klass

 Karl-Hendrik Mäeots IV klass

Rasmus Olop cr Egert Tambur cr Heleri Tänav cr Kristiine Vilbas cr
Rasmus Olop IV klass Egert Tambur IV klass Heleri Tänav IV klass Kristiine Vilbas V klass

 Oskar Maripuu cr

 Riho Lember cr

Sten Sagor cr 

 Mariette Varik cr

Oskar Maripuu V klass

Riho Lember V klass

Sten Sagor V klass

 Mariette Varik V Klass

 Anna Maleena Kuris cr

Romet Klee cr 

 Marten Nuut cr

 Andris Tambur cr

 Anna Malena Kuris VI klass

Romet Klee VI klass

 Marten Nuut VI klass

Andris Tambur VII klass  

 Mathias Tanav  Brett Nuut cr  Paul Oskar Kuris  Liis Treima cr

 Mathias Tänav VII klass

 Brett Nuut VII klass Paul Oskar Kuris VII klass  Liis Treima VII klass
 Rando Korb cr Leo Kuris cr   Markos Pukk cr  
 Rando Korb VIII klass  Leo Kuris IX klass  Markos Pukk IX klass  

 

 

  • EL Sotsiaalfond horisontaalnemineenetlogo

JSN Solid template designed by JoomlaShine.com