Väga hea õppeedukuse eest ja hea ning eeskujuliku

käitumise eest I trimestril

Emma Kuris Liisi Paomees Isabel Sannik  Oliver Sikut

Emma Kuris I klass

Liisi Paomees I klass

Isabel Sannik I klass

Oliver Sikut I klass

 Patrick Krull

 Lisandra Olop

 Tarvo Lennart Pettersson

Joosep Pitk

Patrick Krull II klass

Lisandra Olop II klass

Tarvo Lennart Pettersson II klass

Joosep Pitk II klass

 Elisabeth Jõgi

Karola Kirst

Tanel Kreem

Elina Kurgpõld

Elisabeth Jõgi III klass Karola Kirst III klass Tanel Kreem III klass Elina Kurgpõld III klass
Magnus Kiil Karmen Varipuu Laura Korb Sten Sagor
Magnus Kiil III klass Karmen Varipuu III klass Laura Korb IV klass Sten Sagor IV klass
Riho Lember Anna Maleena Kuris Eeva Helga Kupits Tuuli Vassar 
Riho Lember IV klass Anna Malena Kuris V klass Eeva Helga Kupits VIII klass  Tuuli Vassar VIII klass

 

 

Hea õppeedukuse eest ning hea ja eeskujuliku

käitumise eest I trimestril

 Laur Babenko Annabell Ellik Mihkel Ellik Jarek Kald
Laur Babenko I klass Annabell Ellik I klass Mihkel Ellik I klass Jarek Kald I klass
Jass Puhv Kevin Ring  Keiri Kiil Johanna Kirr
Jass Puhv I klass Kevin Ring I klass Keiri Kiil I klass Johanna Kirr I klass
Rasmus Lember Käti Õunpuu Kriselle Armuand Leelo Kald
Rasmus Lember I klass Käti Öunpuu I klass Kriselle Armuand II klass Leelo Kald II klass

 Kaur Kindel

 Sander Maripuu

 Ott Olesk

 Karel Paomees

Kaur Kindel II klass

Sander Maripuu II klass

Ott Olesk II klass

Karel Paomees II klass

 Sofia Vaikssaar

 Karola Au

 Anet Ellik

Karl Hendrik Mäeots 

Sofia-Margaret Vaiksaar II klass

Karola Au III klass

Anet Elik III klass

Karl-Hendrik Mäeots III klass  

 Rasmus Olop

 Kristin Siiner

 Egert Tambur

 Markus Tamm

Rasmus Olop III klass

Kristin Siiner III klass

Egert Tambur III klass  

Markus Tamm III klass

 Heleri Tänav

 Kristiine Vilbas

 Oskar Maripuu

 Uku Paul Vahar

Heleri Tänav III klass

Kristiine Vilbas IV klass

Oskar Maripuu IV klass

Uku-Paul Vahar IV klass

 Janne Liis Antsmaa

 Romet Klee

 Kristiina Kindel

 Marten Nuut

Janne-Liis Antsmaa V klass

Romet Klee V klass

Kristiina Kindel V klass

Marten Nuut V klass

Andris Tambur Mathias Tanav Liis Treima Brett Nuut
Andris Tambur VI klass Mathias Tänav VI klass Liis Treima VI klass Brett Nuut VI klass

Cariina Latkin 

 Paul Oskar Kuris

 Kristo Lember

 Rando Korb

Cariina Latkin VI klass

Paul Oskar Kuris VI klass

Kristo Lember VI klass

Rando Korb VII klass

 Maris Kirsipuu

 Horre Peaske

 Leo Kuris

 Karl Lember

Maris Kirsipuu VII klass

Horre Päeske VIII klass

Leo Kuris VIII Klass

Karl Lember IX klass  

Viivika Vassar      
Viivika Vassar IX klass      

 

 

  • HITSA logo EST

    SAKLogo

  • KiVa logo 200

    Ettevotlik kool LOGO 200

  • EL Sotsiaalfond horisontaalnemineenetlogo

JSN Solid template designed by JoomlaShine.com