Koolis kontrolliti helkureid

Täna hommikul tervitasid Valjala kooli õpilasi ja õpetajad lisaks korrapidajaõpetajale kaks särasilmset ja rõõmsat noort inimest.

Kohalik piirkonnapolitseinik Priit Sepp ja noorsoopolitseinik Kaisa Nurm olid meil täna külas selleks, et näha kui usinad helkurikandjad me oleme.

Tuli välja, et paljudel meist olid helkurid ilusti õigel kõrgusel rippumas. Need, kellel helkur puudus, said abi politseinikelt.

Uus helkur kinnitati üheskoos õigesse kohta ja kõrgusesse. Tunnikella saatel koguneti energilise korruse südamesse, kus kogu kooliperele tuletati meelde helkuri olulisust.

Tore kohtumine lõppes meeleoluka helkurikatsega, mis veelkord kinnistas eelpool räägitut.

Koolipere tänab Priit Seppa ja Kaisa Nurme asjaliku ja meeleoluka kohtumise eest!