Sõbrapäev meie koolis

14.veebruaril tähistasime koolis sõbrapäeva. Igaühel oli võimalus osa saada õnneloosist, mille tulu läks 9.klassi lõpureisi toetamiseks. Peaauhindadeks olid Grand Rose Spa kinkekaart ning PSP mängukonsool, mille võitsid Heleri Tänav ja Timo Tänav. Loos oli edukas, kõik piletid said paari vahetunniga müüdud.

Samuti said kõik leida oma südame teise poole, mis oli paras pusimine, aga ka põnev ettevõtmine. Ning kõik, kes vähegi tahtsid, said oma koolikaaslastele saata sõbrapäeva postkasti kaudu kirjakesi või kaarte.

Avatud oli ka fotonurk, kus Eeva Helga tegi soovijatest lõbusaid ja armsaid sõbrapilte. Valikus olid erinevad parukad, maskid ning muud pisikesed aksessuaarid.

Sõbrapäeval oli riietuse teema punane. Tore oli näha, et paljud tulid asjaga kaasa ning kooli peal võis päev läbi näha punasesse riietunud rõõmsameelseid õpilasi.

Päev oli tulus ja läks igati korda, julgen väita kogu 9. klassi eest!

9.klass

Stella Getreu