GALAVISIOON 2022

24. märtsi õhtul täitus Valjala rahvamaja saal väikeste ja suurte staarijäljendajatega. Hoolimata sellest, et eelmisel aastal pandeemia tõttu üritust ei toimunud, saime kinnitust, et Valjala Põhikooli õpilaste staarijäljenduskonkurss Galavisioon on endiselt populaarne nii õpilaste endi kui ka lapsevanemate ja kohaliku kogukonna hulgas.
Õhtu jooksul astusid kolme svanuseastmes üles meie kooli noored 13 erineva jäljendusnumbriga. Võib öelda, et laval oli staare üle terve ilma.
Auhinnaks iga vanuseastme võitjale oli rändkarikas, rahaline auhinnatšekk ja suurepärane võimalus esindada kooli 1. aprillil maakondlikul Jäljendusvaadendil Leisi Koolis.
Staarijäljenduskonkurss Galavisioon 2022 Grand Prix´d:
1.-3. klassi arvestuses III klass Ivo Linna „Julge laul“, klassijuhataja õp Ulvi Peeters;
4.-6. klasside arvestuses IV klass Blackpink „How You Like That“, klassijuhataja õp Andre Kuntsel;
7.-9. klasside arvestuses VIII AJR „Bang!“, klassijuhataja Ülle Kuusk-Kupits.
Lisaks Grand Prix´idele kuulutati välja laureaaditiitlid, mitmeid eriauhinnad ja publiku lemmiku preemia, mis läks I ja II klassi ühisnumbrile.
Seekordne staarijäljenduskonkurss oli natuke teistmoodi ja seda selle poolest, et sel aastal proovisime ühiselt head teha Ukraina lastele ja noortele. Terve õhtu jooksul oli kõigil võimalus teha omapoolne väike rahaline annetus sini-kollasesse annetuskasti. Annetuskastiga korjatud summale lisasime õhtu piletitulu ning kogusumma 245 eurot läks Punase Risti organisatsiooni kaudu Ukraina laste toetuseks.
Aitäh kõigile, kes meie ettevõtmist ja mõtet toetasid piletiostu või annetusega.
Aitäh kõigile, kes Galavisioon 2022 õnnestumisele kaasa aitasid ja edukat esinemist kõigile kooli staarijäljenduskonkursi võitjatele maakondlikul Jäljendusvaadendil Leisis.

Pilt 5.klassi Galavisiooni  esitusest.