28. detsembril toimus Kuressaares Saare maakonna spordiaasta pidulik lõpetamine, kus tunnustati parimaid sportlasi, treenereid, võistkondi, spordiklublisid ja spordi toetajaid.
Pidulikul sündmusel kuulutati välja ka 2023 aasta SpordiÕps. Tunnustus antakse pikaaegse tänuväärse töö ees Saare maakonna koolinoorte kasvatamisel ja spordiarmastuse loomisel. Suur rõõm on teatada, et 2023 aasta SpordiÕps on meie kooli kehalise kasvatuse õpetaja ja treener Andre Kuntsel. 
Õpetaja Andre kohta võib kirjutada nii…. Tal on märkimisväärne panus õpilaste aktiivsuse, tervise ja spordioskuste edendamisse. Ta ei ole oma õpilastele mitte ainult toetaja, vaid ka inspiratsiooniallikas ja eeskuju tervisliku eluviisi ning positiivse suhtumise osas. Õpetaja Andre on tasakaalukas, õpilastega suheldes otsekohene, kuid alati sõbralik. Ta leiab lihtsalt ühise keele nii algklasside mürsiku kui ka teismelise väänikuga. Ta on koolis armastatud õpetaja ja kolleeg.
Tema eestvedamisel on meie kool aktiivne osaleja erinevatel Saaremaa koolispordi võistlustel. Ta on tegev ka korvpallitreenerina Orissaare spordikoolis ning tema käe alt on sirgunud mitmeid Eesti noortekoondise liikmeid näiteks Rasmus Olop ja Tormi Niits.
Soovime rõõmu tööst edaspidigi ning jaksu olla eeskujuks ja innustajaks.
Palju õnne, õpetaja Andre! Kogu koolipere tunneb suurt rõõmu ja uhkust sinu üle!
  • EU logo
  • EL Sotsiaalfond horisontaalnemineenetlogo

JSN Solid is designed by JoomlaShine.com