Pühapäevakooli lõpetamine

Teisipäeval, 10.mail toimus Valjala kooli seminariruumis pühapäevakooli pidulik lõpetamine. Sel puhul tulid lapsi õnnitlema ja tunnistusi kätte andma Valjala koguduse õpetaja Hannes Nelis, Viktor Martel Valjala Rahu Vabakogudusest ja Valjala kooli direktor Aive Mõistlik. Pühapäevakooli õpetaja Helle Rüütel andis kõikidele  lastele lõputunnistuse. Kingituseks said kõik vahva võtmehoidja, suure mahlase apelsini ja šokolaadimedali. Sel aastal oli õpetajaks meie endine matemaatikaõpetaja, praegune Kahtla kooli direktor Helle Rüütel. Suured tänud talle selle eest! Kooli poolt koordineerib pühapäevakooli tegevust õpetaja Kersti Leesmaa. Ega külalised väga pikka juttu ei teinudki -  kiitsid lapsi ja õpetajaid. Lapsed piilusid juba pidulaua poole, kus neid ootasid nii soolased kui ka magusad ampsud. Kohtumiseni juba järgmisel õppeaastal!

Pühapäevakooli lõpetamine