Koolivikker 2023
14. novembril toimus Kärlal maakondlik Koolivikker 2023.
Tegu on mõnusa sündmusega, kus maakonna põhikoolide õpilased saavad ennast proovile panna ja mõõtu võtta nii mälumängus kui ka kunstis/meisterdamises.
Mälumäng koosnes kolmest osast. Vaja oli teada vastuseid ainealastele küsimustele, meedia- ning silmaringiküsimustele. Meie kooli esindasid mälumängus Karmo Tambur, Grete Kald, Helena Au, Nora Saar ja Joosep Pitk.
Kunsti- ja meisterdamisülesandeks oli mardi- või kadrimaski meisterdamine. Oma loovuse ja meisterdamisoskused panid meie koolist proovile Xenia Rüütel ja Anni-Mari Puhv (noorem aste) ning Teele Püüa ja Nele Juursoo (vanem aste).
Oli väga vahva ja meeleolukas sündmus.
Aitäh Kärla Põhikoolile sündmuse korraldamise eest ja palju õnne võidukale Muhu Põhikoolile. Järgmisel aastal kohtume kõik juba Muhumaal
 
Koolivikkeri võistkonna pilt
  • EU logo
  • EL Sotsiaalfond horisontaalnemineenetlogo

JSN Solid is designed by JoomlaShine.com