Saaremaa Päike raames motivatsioonireisil Tartus

28.ja 29. novembril käisid neli meie kooli õpilast koos õpetaja Tõnu Sootsiga ettevõtlikkust edendavate tegevuste sarja Saaremaa Päike raames motivatsioonireisil Tartus.

8.klassi õpilase Paul Oskar Kurise muljed reisist olid järgmised:

„Esimene päev külastasime AHHAA keskust. Kahjuks oli näitusesaal suletud, aga käisime elektriteemalises teadusteatris ning püsinäitused olid ka huvitavad, kuigi see oli mul neljas kord Ahhaa keskuses käia. Kõige huvitavam oli Tartu Ülikooli arstiteaduskonna meditsiinikollektsioonide näitus.

Õhtul läksin vara magama, nii et sotsialiseerumiseks aega ei jäänud.

Teisel päeval läksime SPARK Medialab-i ning Ettevõtluskülla. Neist kahest oli minu arust Ettevõtlusküla huvitavam, kuna seal said sa ennast panna ettevõtja rolli ning proovida kolme kuuga kasumit teenida. SPARK MakerLab-is tegime laterna. Selle osad olid laserlõikuriga välja lõigatud. Tegime ka lihtsamat elektroonikat. Hiljem saime näha nende robotmängudes osalenud robotit Musi. Sõit oli pikk ja igav, aga see oli seda väärt!“

8.klassi õpilane Mathias Tänav kinnitas, et temalegi „see väike reis täitsa meeldis ning selliseid reise võiks rohkemgi olla.“.