Mihklipäeva laat 2018

Täna toimus Valjala koolipere ja hoolekogu koostööna juba kaheksandat korda traditsiooniline Mihklipäeva laat.
Kella üheteistkümneks oli koolimaja esine muutunud siginat-saginat täis meeleolukaks laadaplatsiks. Kohal oli palju toredaid noori müüjaid, kes julgelt ja oskuslikult omatehtud, - kasvatatud, - korjatud, - küpsetatud ja -keedetud või purkitopitud tooteid hoolega müüsid. Kaubavalik lettidel oli külluslik ja mitmekesine.
Lisaks kauplemisele oli kõigil võimalus valida hoidisekonkursil parimaid hoidiseid, saada osa heategevuslikest õnneloosidest ja hääletada nunnunäitusel oma lemmiku nunnu poolt. Tehnikahuvilistele oli välja toodud nii mootorratad kui ka off-road masinad.
Laadalt ei puudunud ka kohalikud muusikud, kes hoolitsesid selle eest, et kõigil laadalistel jalg tatsuks.
Keset laadamelu platsil ringi liikudes tundus, et kõik laadalised olid õnnelikud ja rõõmsad. Palju oli nalja ja naeru…
Kella üheks oli aga kõik see imetabane möödas. Koolimaja ees oli taas vaikne ja rahulik. Järjekordne Mihklipäeva laat oli õnnestunud.
Kiitus kõigile korraldajatele, abilistele, müüjatele ja ostjatele!