Saaremaa valla meemivõistlus

Saaremaa Ühisgümnaasium kutsub kõiki valla koole üles esitama meeme teemal „Distantsõpe“. Saadetud meemid laetakse 1. aprillil üles Saaremaa Ühisgümnaasiumi lehel ja võitja selgitatakse välja reageerimiste järgi – mida rohkem, seda parem. Arvesta, et hea meem on arusaadav ka nendele, kes ei õpi sinu koolis, vaid ka mujal Saaremaal või Eestis.

SAATMINE
Meeme ootame 24.-31.03.2021
Meeme võib saata ka hiljem, aga peab arvestama, et nende hääletusaeg on lühem.
Kasuta mõnda netis olevat meemigeneraatorit (nt makeameme.org) või loo täitsa enda pildiga meem.
Saatmisel sisestada oma nimi, e-mail, kool, klass ja laadida üles enda välja mõeldud meem.
Meeme võivad esitada ka õpetajad (märgi klassi alla ÕP).
Korraga saad sisestada kuni 5 meemi.
Registreerimisvorm asub SIIN - https://forms.gle/npejyGBizxPjf9HK7
Meemid laetakse 1. aprillil 2021 Saaremaa Ühisgümnaasiumi Facebooki lehele eraldi kausta.
Meemid laetakse üles anonüümsena, st nime ega muud infot juurde ei lisata.

HÄÄLETAMINE
Meemide edukust hinnatakse Facebooki reageerimiste järgi (süda, like jne = 1 hääl).
Hääle võivad anda kõik Facebooki kasutajad ja hääli võib anda mitmele tööle.
Hääletamine läheb lukku enne vaheaega, 15.04.2021 kell 12.00
Võitja kuulutatakse 15.04.2021 välja kooli Facebooki lehel ja võitjaga võetakse ühendust.
Võitjale on auhind.

KORRALDAJA
Arti Allmägi, Saaremaa Ühisgümnaasium
E-mail See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Telefon 53 869 442