Maakondlik õpioskuste võistlus

Maakondlik õpioskuste võistlus – seekord nimetusega õpioskuste talgud, toimus igas koolis kohapeal. Osalesid 6.klasside 5-liikmelised võistkonnad koos õpetajaga. Tegevus toimus  Desmose keskkonnas, kusjuures kasutati kahte arvutit – ühte info otsimiseks ja teist vastuste sisestamiseks. Esimeseks ülesandeks oli katse kummikarukestega, millest tulenevalt tuli vastata järgnevatele küsimustele. Kasuks tuli loogilise mõtlemise, seoste ja järelduste tegemise oskus. Saaremaalt osales talgutel 9 kooli. Tulemused:

I - Hariduse kool

II- Valjala PK

III- Lümanda PK

Valjala Põhikooli esindasid: Keiri Kiil, Emma Kuris, Rasmus Lember, Liisi Paomees ja Jass Puhv. 6.klass on selleks võistluseks ette valmistunud alates 3.klassist õpioskuste ringis. Kõik õpilased on olnud väga kohusetundlikud ja tublid ning neist 5 välja valida oli keeruline. Lapsi juhendasid õp.Ulvi Põldema ja Liljan Sepp.

Pilt õpioskustest