"Minu raha" mäng

Märtsikuu on üle-eestiliselt kuulutatud rahatarkuse kuuks. 15. märtsil omandasid 1. ja 2. klassi õpilased esimesed rahatarkuse õppetunnid Ettevõtlusküla rollimängu mängides.

Autorid ise on „Minu raha” mängu kirjeldanud järgmiselt: „Iga laps unistab, et tal oleks oma raha, mida saaks kasutada nii nagu ise soovib. Kui raha saab otsa, tuleb tööle minna, et palka saada. Tööl on palju kliente, keda teenindatakse viisakalt, et ettevõttele raha teenida. Ettevõtte raha viiakse päeva lõpus panka hoiule.

Kas kõike, mis poes silma jääb, on vaja alati osta?”

Õppemängu „Minu raha” ostis kool Valjala Põhikooli ettevõtlikkuse edendamise programm „Ettevõtlikkus sinus eneses ja sinu ümber“ raames, mida rahastas Euroopa Liidu Sotsiaalfond ning mille koostööpartneriks on Saare Arenduskeskus.

Õpilased mängu kohta küsimas

Õpetajad ja õpilased mängimas