Ettevõtliku Kooli hõbetase on käes!

Valjala Põhikool kuulub Ettevõtlike Koolide võrgustiku alates 2017 aastast. Ettevõtlik kool on kaasaegse hariduse kvaliteedimärk. Meie kooli koordinaator võrgustikus on õpetaja Ülle Kuusk-Kupits.
Eelmisel õppeaastal tegeles kogu kooli õpetajaskond enesehindamise raporti koostamisega. Seejärel käis eelmise aasta novembrikuus koolis välisseire komisjon, kes tutvus koostatud enesehindamise raportiga, tegi tunnivaatlusi ja fookusintervjuusid kooli juhtkonna, õpetajate, õpilaste, lastevanemate ning koostööpartneritega.
Välisseire tulemusel omistati meie koolile Ettevõtliku Kooli ettevõtliku õppe hõbetase.
Hõbetase on tunnustav ettevõtlikkuse hindamise tase, mis näitab, et konkreetne kool on ettevõtlikkuse eestvedaja ja eeskuju vähemalt regionaalses mastaabis. Selle taseme said sel aastal üle Eesti vaid viis kooli.
Ametlikult omistati koolile hõbetase Edu&Tegu hariduskonverentsil „Teadlikult tulevikku“, kuhu olid kutsutud meie kooli direktor Aive Mõistlik ja ettevõtlikku õppe koordinaator Ülle Kuusk-Kupits.
Hõbetaseme tunnustus on MEIE KÕIGI ühise tubli töö ja koostegemise tunnustus. Täna rõõmustame koos ning oleme tänulikud kõigile koostööpartneritele, lapsevanematele, õpetajatele ja eriti meie ägedatele õpilastele! Tegutseme üheskoos edasi!

  • EU logo
  • EL Sotsiaalfond horisontaalnemineenetlogo

JSN Solid is designed by JoomlaShine.com