Maailmakoristuspäev 2022

Maailmakoristuspäev on alguse saanud Eestist ja on ajaloo suurim üleilmne kodanikualgatus, millest võtavad osa miljonid inimesed enam kui 180 riigist. Kõik inspireeritud ühest eesmärgist: muuta oma kodukoht puhtamaks.
Sel aastal osalesid Maailmakoristuspäeval meie kooli II kooliastme õpilased.

Valisime koristuspaigaks Valjala aleviku. Eesmärk oli teha head ja olla koos. Üheskoos korjasime erinevatel aegadel päeva jooksul prügi koolimaja ümbrusest ja nedest paikadest alevikus, kus ise kõige rohkem liigume ja aega veedame.
Võime öelda, et olime usinad prügi märkama ja seda koristama, sest suured prügikotid täitusid kiirelt kõige sellega, mis loodusesse ei kuulu.
Päeva lõpuks jõudis 4. ja 5. klass teha oksakorjamise talgud ka metsaväljakul. Maailmakoriustuspäevale ja metsaväljaku korrastamisele pani punkti ühine lõkkel viinerite ja vahukommide küpsetamine.
Aitäh 4.-6. klassi õpilastele ja nende klassijuhatajatele aktsioonis osalemise, koos olemise ja head tegemise eest!