XXVII õpioskuste talgupäev
 
Tallinna Ülikooli korraldatav ja riiklikku olümpiaadisüsteemi kuuluv XXVII õpioskuste talgupäev toimus tänavu 6. mail Gustav Adolfi Gümnaasiumis, millest võtsid osa maakondade parimad viiendate klasside õpilaste võistkonnad üle Eesti. Kokku osales vabariiklikul õpioskuste talgutel 90 last, kes viieliikmeliste meeskondadena lahendasid kompleksülesannet mustkunstist ja illusioonidest ning pidid samal ajal enda õpiteed esitama ka postri kujul. Sellel ägedal sündmusel oli võimalus osaleda ka meie kooli võistkonnal, sest Saaremaal oldi piirkondlikus voorus parimad! Valjala kooli ja Saare maakonda esindasid järgmised meie kooli õpilased: Karmo Tambur, Maria Kuris, Triinu Paomees, Mikk Mäeorg ja Robin Rüütel.
Suur-suur tänu viiendike võistkonnale meie kooli ja maakonda esindamast. Suur tänu juhendajatele Liljan Sepale ja Ulvi Põldemale, kes aitasid viiendike talguteks põhjalikult ette valmistada. Oleme uhked teie üle! 
  • EU logo
  • Ettevotlik kool LOGO 200

  • EL Sotsiaalfond horisontaalnemineenetlogo

JSN Solid is designed by JoomlaShine.com