I KLASS

Klassijuhataja: Ulvi Peeters

Alicia Avik
Erminia Batista
Kaspar Eist
Desiree Eldemeel
Grettel Kald
Nora Mia Kirst
Oskar Koit
Lukas Laul
Kaspar Marten Laus
Miabell Paet 
Raul Paomees
Lily Leonoore Pettersson
Kristen Pilv
Mirell Pruul
Mathias Pukk
Berit Rannala
Kalmer Siimer
Silver Tänav

1.klass 

II KLASS

Klassijuhataja: Kersti Leesmaa

Ville Aaron Aau
Georg Hiet
Marta Kald
Andro Lehtmaa
Robin Marmor
Oliver Paiste
Oskar Paiste
Theodor Paomees
Kertu Peit
Liam Bengt Pettersson 
Brennan Pruul
Kertu Rebane
Jete Sannik
Eliise Song
Oliver Tänav

 2.klass

III KLASS
Klassijuhataja:    Anne Heinsalu

Jonas Auväärt
Diandra Kasu    
Miamai Kindel     
Kusti-Johannes Lapp
Renata Kristina Luup
Richard Maripuu  ;
Melissa-Marii Metsjärv   
Harald Nicolas Navarra
Rocco Alexander Navarra
Risanna Petermann 
Bruno Peäske     
Anete Tambur    
Luisa Tambur     
Maribel Tamm     
Orm Tamm     

 3.klass

 IV KLASS
  Klassijuhataja:     Ulvi Peeters

 Sten Erik Eist
 Pärbel Ellik
 Karl Robin Laus
 Kris Marmor
 Ivar Paomees 
Simmo Jasper Pettai
 Christopher Pukk 
 Keron Song 
 Karmo Tambur

 4.klass

V KLASS
Klassijuhataja: Andre Kuntsel

Delisa Eldemeel
Eloli Kald
Grete Kald
Maria Kuris
Mikk Mäeorg
Steven Mägi
Triinu Paomees
Reiko Petermann
Anni-Mari Puhv
Mirell Rüütel
Robin Rüütel
Xenia Rüütel
Kenneth Sagor
Lisanna Õunpuu

 5.klass

VI KLASS
Klassijuhataja: Epp Lipu

Helena Au
Mirtel Kasu
Artur Kirr
Renar Klee
Romet Laipaik
Mikk Lember
Marten Mäeorg
Ariana Ots
Piibe Riin Pettai
Pia Amanda Pitk
Sander Sannik
Lisandra Vipp

 6.klass

 

 

VII KLASS
Klassijuhataja:  Ülle Lahi

Annabell Ellik  
Jarek Kald    
Keiri Kiil    
Johanna Kirr    
Emma Kuris    
Rasmus Lember  
Liisi Paomees    
Jass Puhv    
Kevin Ring
Nora Saar
Isabel Sannik        
Käti Õunpuu  

 7.klass

 

 

VIII KLASS
Klassijuhataja: Ester Vaiksaar

Kriselle Armuand  
Enelin Jõelaid    
Leelo Kald    
Kaur Kindel    
Nele Juursoo    
Sander Maripuu    
Ott Olesk    
Lisandra Olop    
Karel Paomees    
Tarvo Lennart Pettersson Joosep Pitk    

 8.klass
 

 

IX KLASS               
Klassijuhataja: Ülle Kuusk-Kupits 

Karola Au
Anet Ellik    
Elisabeth Jõgi    
Magnus Kiil    
Karola Kirst    
Tanel Kreem    
Elina Kurgpõld    
Karl-Hendrik Mäeots     
Jakob Saar
Saskia Saar
Kristin Siiner    
Egert Tambur    
Rasmus Tambur    
Markus Tamm    
Heleri Tänav    
Timo Tänav    
Karmen Varipuu
Kevin Teär

 

 

  • EU logo
  • OLÜMPA PÕHI kodukale
  • EL Sotsiaalfond horisontaalnemineenetlogo

JSN Solid template designed by JoomlaShine.com