Kooli 50.sünnipäev

 

Reedel, 10. novembril tähistasime kooli 50. sünnipäeva.
Päev algas traditsiooniliselt küpsisetortide meisterdamisega, kus iga klass sai teha vastavalt oma maitsele parima küpsisetordi ja selle omanäoliselt kaunistada.
Pärast seda toimus õpilaskonverents, kus koolikaaslastele esinesid lõpuklassi noored oma eelmise aasta loovtöödega. Aitäh, üheksandikud, põnevate esitluste eest!
Vahetundides, mis olid sünnipäeva puhul tavapärasest pikemad, said kõik soovijad osaleda interaktiivsel aaretejahil. Mängus tuli erinevates punktides lahendada kooliga seotud ülesandeid ja leida nipiga küsimustele õigeid vastuseid.
Päeva üks pidulikum hetk oli kooli 50. sünnipäevale pühendatud aktus, kus kogu koolipere tervitas direktor ja esinesid oma kooli õpilased. Tuhat tänu kõigile särasilmsetele esinejatele ja nende tragidele juhendajatele!
Päev lõppes piduliku koolilõuna ja iga klassi maailma parima küpsisetordiga.
Meil oli meeleolukas ja tore sünnipäev!
 
Valik pilte kooli sünnipäevast
Laupäeval, 11. novembril, said kokku Lööne kooli ja Valjala kooli vilistlased, endised ja praegused õpetajad ning koolitöötajad, et tähistada üheskoos koolide juubeleid!
Rõõm oli näha, et hoolimata novembrikuu hallidest ja sombustest ilmadest olid väga paljud leidnud aega ja tahtmist tulla taas kohtuma oma endiste õpetajate, klassi- ja koolikaaslaste ning kolleegidega.
Kokkutuleku aktus-kontserdile andsid omalt poolt värvi kooli laululapsed ja rahvatantsijad. Kokkutulnuid tervitasid direktor Aive Mõistlik, Saaremaa valla haridus- ja noorsootööosakonna juhataja Kaire Kiil ning Valjala osavallakogu, lasteaia, rahvamaja ning raamatukogu esindajad.
Meeleolukas peoõhtu kulmineerus suure tantsupeoga kooli saalis. Õhtut aitasid kõigile meeldejäävaks muuta suurepärased Madis Arro & Reminders, DJ Sander Loel ja ülimenukas Fotokast. Kogu korraldusmeeskonna poolt tuhat tänu teile peoõhtu õnnestumisele kaasaaitamise eest! 
Aitäh head vilistlased, endised õpetajad ja koolitöötajad, et ühise koosviibimise oma kohalolekuga nii eriliseks muutsite! Olge mõnusad ja kohtumiseni järgmistel kokkutulekutel!
Pilt bändi esinemisest
  • EU logo
  • EL Sotsiaalfond horisontaalnemineenetlogo

JSN Solid is designed by JoomlaShine.com