KOOLIVIKKER 2019

6. novembril toimus Muhu Põhikooli Saare maakonna õpilaste „Koolivikker 2019“. Muhumaal panid end proovile maakonna 14 kooli esindused. Sündmus koosnes mälumängust ja kunstitööst.
Mälumäng koosnes nii ainealastest küsimustest (matemaatika, muusika, ajalugu, loodus, inglise keel) kui ka silmaringi- ja meediaküsimustest. Küsimused olid keerulised saavutasime Saaremaa Ühisgümnaasiumi ja Leisi Kooli järel väga tubli III koha.
Ka meie kooli kunstitööd jäid žüriile silma, sest nooremas astmes saavutasime suurepärase II koha.
„Koolivikkeri“ üldkokkuvõttes savutasime II koha. Meist paremad olid vaid Saaremaa Ühisgümnaasiumi noored ja meist koht taha poole jäi Orissaare Gümnaasiumi esindus.
Valjala kooli esindasid „Koolivikkeri 2019“ Joosep Pitk, Magnus Kiil, Oskar Maripuu, Anna Malena Kuris, Cariina Latkin, Karola Kirst, Elina Kurgpõld, Liis Treima ja Andris Tambur.