Akende kaunistamise konkurss „Mida tähendavad jõulud?

Lõppenud on akende kaunistamise konkurss „Mida tähendavad jõulud?“ Saaremaa lasteaedadele ja koolidele. Jõulude tähendust püüdsid aknaid kaunistades väljendada 65 rühma, klassi või gruppi.

Iga aken oli omanäoline ja jõulude või viikingiaastaga seotud. Mõnes kohas oli märgata laste käsitööd, mõnes kohas juhendajate head fantaasiat ja nii mitmeski kohas leidlikkust materjalide kasutamisel. Žürii käis kohapeal vaatamas 10 akent, ent otsustas välja anda ka eripreemiaid.

Meie kooli kahe klassi aknad said tunnustatud.

3.klass, juhendaja Ulvi Peeters – auhinnaks Laimjala bussipeatuse lõbusad ja harivad loopealsed mängud ühes sooja leiva vahetunniga Noodal

1.klass, juhendajad  Kersti Leesmaa ja Triinu Larionov – auhinnaks Viikingiaasta pusa ja Nooda jõulusokid jõuluüllatustega

Palju õnne I ja III klass!

3.klassi aken3.klassi akna jõulukaunistuste pilt

1.klassi aken