💙🖤🤍
PEAB JU TÄNA PIDU
EESTI VABARIIK!
💙🖤🤍
Eile pidasime koolis Eesti 105. sünnipäeva.
Koolimaja oli piduehteis, meeleolu kõigil pidulik.
Päev algas III kooliastmel külalistunniga, kus tee oma endisesse kooli tagasi oli leidnud 39. lennu vilistlane Johanna Kallas. Aitäh, Johanna inspireeriva ja mõnusa külalistunni eest!🤍
Pidulikul aktus-kontserdil esinesid nii rahvatantsijad, etlejad kui ka kõik Valjala kooli koorid. Tuhat tänu ilusa aktus-kontserdi eest kõikidele esinejatele,nende juhendajatele ja taustajõududele. Te olete imelised!
Pärast aktust oli piduliku lõunasöögi aeg. Aitäh kokkadele ja nende abilistile maitsva lõunasöögi ja väikse magusa üllatuse eest!
Päeva lõpetasid viktoriinid.
Esimese kooliastme viktoriini oli ette valmistanud raamatukoguhoidja Liljan Sepp ning II-III kooliastme vabariigi aastapäevale pühendatud viktoriini valmistasid ette ja viisid läbi 5. klassi õpilased koos klassijuhataja Andre Kuntseliga. Aitäh raamatukoguhoidja ja viiendikud koos klassijuhatajaga põnevate viktoriiniküsimuste eest! Nuputamist jagus küllaga.
Ilusat Eesti Vabariigi 105. sünnipäeva kõigile ja mõnusat vaheaega!

Eesti Vabariigi 105. aastapäeva aktuse pildid