Algab kevadine koolide vaheline liikumise mõõduvõtt!

Traditsiooniline linnakoolide vaheline mõõduvõtt on Liikumisaasta puhul võtnud maakondlikud mõõtmed - osa võtab lausa 13 kooli!

Ei ole uudis, et liikumine toetab nii vaimset tervist kui ka üldist elukvaliteeti ja enesehinnangut, ennetab meeleoluhäireid, leevendab ärevust ja aitab stressiga toime tulla. Liikumisega kaasneb suurem heaolu- ja õnnetunne ehk et kui see nüüd kõik lühidalt kokku võtta - selgitame liikumise mõõduvõtuga välja Saare maakonna kõige rõõmsama kooli!

Aktiivne tuleb olla 3.04 - 9.04 liikudes jalgsi, jalgrattaga, rulluisutades, jalgpalli mängides või mõnel muul viisil liikuv olles. Ka tundidesse ja vahetundidesse saab sel nädalal teadlikumalt planeerida liikumispause.

Mõõduvõtt arvestab nii läbitud kilomeetreid kui ka samme, mis peavad olema salvestatud. Ühe liikumisega saad vastata vaid ühele mõõduvõtule (st kas sammude või kilomeetrite).

Omavahel võistlevad eraldi arvestuses nii kõikide koolide õpilased, õpetajad ja personal, aga ka esimest korda kaasatuna lapsevanemad!!!

Oma liikumise arvestamiseks täida

VORM (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSevAkj_-1YDMmpclPZdBqYGjTV0litLPMOk2sDYPpA4fTRRxw/closedform) (avaneb 3.04).

Lubatud on lisada andmeid ühekaupa või terve nädala info korraga, aga viimaseid vastuseid saab esitada kuni 10.04 kell 10:00. Loevad vaid kuni 9.04 kogutud sammud ja kilomeetrid!

NB! Kõigi erisuste puhul võta ühendust korraldajatega (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.) ja leiame koos lahenduse, et sinu liikumisi arvestada saaks.

Jälgi üritust ka Facebookist (https://www.facebook.com/events/1494561987617715), sealt saad jooksvalt teada võistluse seisu ja vajadusel ammutada motivatsiooni. Ühtlasi leiad kogu olulise info Kuressaare Hariduse Kooli kodulehelt.

Kool, liikumine ja rõõm üheskoos - mis saaks veel vahvam olla!

 

Liikumisrõõmu mõõduvõtt kuulutus

 

 

  • EU logo
  • Ettevotlik kool LOGO 200

  • EL Sotsiaalfond horisontaalnemineenetlogo

JSN Solid is designed by JoomlaShine.com