Maakondlik 9. Jäljendusvaadend
Kolmapäeval, 19. aprillil, toimus Kuressaare Kultuurikeskuses maakondlik 9. Jäljendusvaadend.
Seekord oli lava vallutamas 14 erineva kooli artistid, keda oli ühtekokku pea 300.
Päev oli põnev, sündmusterohke ning elamusi täis.
Meie kool oli sündmusel esindatud kolmes vanuseastmes.
III klass tõi maakonnast endaga kaasa I kooliastme II koha Laulupesa laululaste loo “Nutipõlv” jäljendusega, juhendaja Anne Heinsalu.
Ka kuuendike Anne Veski “Hea tuju laul” skooris, sest koju tuldi II kooliastme I kohaga. Palju õnne VI klass ja klassijuhataja Epp Lipu!
III kooliastmes esindas meie kooli IX klass, kelle lugu “Livin La Vida Loca” multifilmist “Shrek2” sai parima juhendaja eripreemiaga märgitud. Palju õnne 9. klass ja õpetaja Ülle Kuusk-Kupits
Aitäh Luce Koolile toreda sündmuse korraldamise ja läbiviimise eest! Suur aplaus ja kummardus kõigile meie kooli staarijäljendajatele. Te olite taas suurepärased! Me kõik rõõmustame!
📸 Gert Lutter