Emakeeleolümpiaad

24. jaanuaril toimus Kuressaares emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor. Meie kooli esindasid olümpiaadil järgmised õpilased : 7.klass- Laura Korb(1.koht), 8.klass - Anna Malena Kuris (8.koht) ja Maleena Ots (9.koht), 9.klass - Paul Oskar Kuris (8.koht) ja Cariina Latkin(2.koht) Õpilasi juhendas õpetaja Tiina Kuusk .

Etlejate konkurss

28.jaanuaril toimus Kuressaares  maakondlik  etlejate konkurss. Meie kooli esindasid konkursil 4.klassi õpilane Emma Kuris(eripreemia-selge ja puhta esitluse eest)  ja 5.klassi õpilane Joosep Pitk (eripreemia- enesekindluse eest). Õpilasi juhendasid õpetajad Ulvi Peeters .

  • EU logo
  • Ettevotlik kool LOGO 200
    KiVa krgtase mrgis

  • OLÜMPA PÕHI kodukale
  • EL Sotsiaalfond horisontaalnemineenetlogo

JSN Solid template designed by JoomlaShine.com