Koolitants 2019

9. märtsil toimus Kuressaares Koolitants 2019 Saaremaa maakondlik tantsupäev. Koolitantsul käisid ennast proovile panemas ja teiste tantsu nautimas ka Valjala kooli tublid tantsutüdrukud.
1.-4. klasside lastetantsude arvestuses said äramärkimist meie kooli nooremad tantsijad, kes said lustliku ja meeleoluka esinemise eest eripreemia. Noorema astme tublid tantsijad Koolitantsul olid: Isabel Sannik, Lisandra Vipp, Anni-Mari Puhv, Käti Ōunpuu, Lisanna Ōunpuu, Eloli Kald, Mirtel Kasu, Pia Amanda Pitk, Mirell Rüütel, Grete Kald, Keiri Kiil.
Samuti käisid uut tantsukonkursi kogemust saamas ka kooli vanema astme tantsutrupp koosseisus: Karola Kirst, Elisabeth Jōgi, Johanna Kirr, Kristin Siiner, Heleri Tänav, Elina Kurgpōld, Leelo Kald.
Aitäh kogu koolipere poolt tüdrukute juhendajale, tublile ja alati säravale Minu Tantsukool tantsuõpetajale Laura Oleskile.