Galavisioon 2023

Traditsiooniline Valjala Põhikooli õpilaste staarijäljenduskonkurss Galavisoon toimus taas.
Kolmapäeva õhtul oli Valjala Rahvamaja saal taas puupüsti rahvast täis, sest toimus Valjala kooli traditsiooniline staarijäljenduskonkurss Galavisioon 2023.
Õhtu jooksul astusid laval üles kõik klassid kokku 17 erineva jäljendusnumbriga.
Ühesõnaga laval oli staare üle terve ilma ja esinemisnumbreid oli igale maitsele.
Selleaastane staarijäljendus jäi silma väga kõrge taseme poolest – kõik klassid olid oma numbrid lihvinud viimse detailini. Rõõm oli näha, et kõigil noortel silmad särasid ja kavasid esitati kogu hingest.
Õpilased võtsid omavahel mõõtu kooliastmeti. Kõigis kolmes kooliastmes anti välja laureaaditiitel ja Grand Prix. Lisaks märgiti ära eripreemiatega palju säravaid esinejaid.
Iga kooliastme Grand Prix võitjad said võimaluse esineda oma kavaga 19. aprillil toimaval maakondlikul 9. Jäljendusvaadendil Kuressaare Kultuurikeskuses.

GALAVISIOON 2023 PARIMAD:
I kooliaste
Grand Prix – III klass
Laulupesa laululapsed „Nutipõlv“, klassijuhataja Anne Heinsalu
Laureaat – II klass
etendusest „Väike nõid“ lugu „Nõiaelu“, klassijuhataja Kersti Leesmaa
I klass ALICIA AAVIK – imeline viiuldaja;
ansambel Uurikad „Õnn tuli meie õuele“
II kooliaste
Grand Prix – VI klass
Anne Veski „Hea tuju laul“, klassijuhataja Epp Lipu
Laureaat – IV klass
multifilmist „Coco“ lugu „Un Poco Loco“ ja etendusest „Detektiiv Lotte“ lugu „Spordimeeste laul“, klassijuhataja Anneli Kaljuste
Eripreemiad
IV klass – parim kostüüm ja dekoratsioon;
V klass LISANNA ÕUNPUU – parim tantsija;
Tiiu „Nukuke“
VI klass LISANDRA VIPP – Anne Veski „nõksu“ tabamise eest;
Anne Veski „Hea tuju laul“
III kooliaste
Grand Prix – IX klass
multifilmist „Shrek 2“ lugu „Livin La Vida Loca“,klassijuhataja Ülle Kuusk-Kupits
Laureaat – VIII klass
Dadi Freyr „Think About Things“, klassijuhataja Ester Vaiksaar
VII klass KEIRI KIIL – julguse eripreemia;
MYLEE tantsustuudio „Cheap Thrills“
VIII klass JOOSEP PITK ja KAUR KINDEL – muheduse eripreemia;
Dadi Freyr „Think About Things“

Suured tänud kõigile esinejatele, teie peredele, klassijuhatajatele ja kõigile taustajõududele suurepärase õhtu eest! Te olete imelised!
Uute staarijäljendusteni,
huvijuht Anneli

Pilt 3.klassi Galavisiooni esitusestPilt 6.klassi Galavisiooni esitusestPilt 9.klassi Galavisiooni esitusest