Maakondlik 1.–9. klasside näitemängupäev.

28. märtsil toimus Kuressaare Nooruse Koolis maakondlik 1.–9. klasside näitemängupäev. Maakondlikul näitemängupäeval võis kahe vanuseastme peale kokku näha 10 eripalgelist näitemängu.
Koolid panid end proovile kahes kategoorias: 1.–4. klass ja 5.–9. klass.
Etendusi hindas žürii koosseisus Lelet Aavik-Part, Mihkel Vendel, Kersti Sepp ja Henry Mänd.
Meie koolist osales näitemängupäeval I kooliastme näitemänguseltskond, kes esitas Vilve Aavik-Vadi lastenäidendi „Kadunud unenäod“. Endalegi üllatuseks ja suureks rõõmuks tulime koju tagasi noorema astme laureaaditiitliga.Soovime omalt poolt õnne Kuresaare Vanalinna Koolile, kelle etendus "Nööp, kes kaotas poisi” tunnistati meie vanuseastmes Grand Prix vääriliseks.
Kindlastin plaanime oma väikest näidendit ka koolis ja lasteaias kõigile huvilistele näidata!
Täname Kuressaare Nooruse Kooli toreda ja meeleoluka päeva eest!

📸Valjala Põhikool

📸Gert Lutter