Suukool

Hoolimata hallist ja vihmasest päevast oli eile näha ja tunda koolimajas rõõmsat ärevust ning natuke rohkem sagimist. Nimelt oli kooli oodata toredaid külalisi.

4.-6. tunnis kohtus kooliperega  hambaarsti assistent Elen Jõhvik, kes viis läbi Suukooli tunnid. Ta  rääkis sellest, kuidas hambaaugud tekivad, kuidas käituda hambatraumade korral, millist hambaharja valida, kuidas korralikult hambaid pesta ehk kuidas hoida hambad tervena terve elu.
Meelde tuli jätta  4 kuldreeglit. Need on: toitu tervislikult, joo vett, pea söögikordade vahel 3 tundi pausi ja pese hambaid korralikult.  Lisaks peaks kaks korda aastas külastama hammaste kontrollimiseks hambaarsti.
Suukool on Haigekassa ja Eesti Hambaarstide Liidu projekt, mille eesmärgiks on, et Eestis kasvaksid tervete hammastega lapsed.