Õppereis Tallinnasse

Detsembrikuu esimesel päeval käis II kooliaste õppereisil Tallinnas. Päev algas PROTO avastustehases, kus sukeldusime maagiliste leiutiste maailma. Meile avanesid sajanditetagused suured teadusavastused – unikaalsed prototüübid, millele puhub elu sisse moodsaim 21. sajandi virtuaalreaalsustehnoloogia.
Võib öelda, et tegemist ja avastamist jagus kõigile!
Päeva teise poole veetsime sportlikult Trampolino batuudikeskuses. Trampolino pakkus meile mitmeid põnevaid tegevusi. Lihtsalt hüpata ja ka erinevaid trikke proovida sai batuudikeskuse hüppealal. Korv- ja rahvastepalli sõbrad said aga segamatult erealdiseisval alal palli mängida. Julgemad trikitajad said ennast proovile panna poomil vastasega võideldes. Lisaks oli väga populaarne ka ninja takistusrada, kus oli võimalik ennast sõbraga proovile panna ning selgitada välja kiireimad raja läbijad.
Õppereis pani koolinädalale toreda punkti ja andis koosolemisest ja -tegemisest uut energiat järgnevateks nädalateks!
PROTO avastustehase pilt
Pilt õppereisist Tallinnasse