Igal aastal kutsuvad JA Eesti ja EBS Gümnaasium 7. - 9. klassi õpilasi kaasa lööma loovas ja põnevas meeskonnamängus Creatlon! Meie kool osales sellel õppeaastal ettevõtlusmängus kolmandat korda.
Creatlonis saab end proovile panna kolmel alal: TEADMISED (e-viktoriin majandusest ja ettevõtlusest), ETTEVÕTLUSALANE MEESKONNATÖÖ (2 – 3 liikmelistel tiimidel tuleb lahendada kaks mahukat ülesannet - korraldada oma klassile õppekäik kodukoha ettevõttesse ja panna kokku klassiekskursiooni kava koos eelarvega) ja LOOVUS.
Selle aasta Creatloni meeskonnamängule registreeris 15 tiimi, kellest lõppu jõudis 11. Meie kooli võistkond K.E.N, koosseisus Keiri Kiil, Emma Kuris ja Nora Saar, olid kutsutud koos juhendaja Ülle Kuusk-Kupitsaga 6. aprillil Tallinna, Estonian Business Schoolis toimunud aktusele, kus autasustati meeskonnamängu esimest kolme. Alles aktusel kuulutati välja, millise koha täpselt iga võistkond saavutas. Meie suureks rõõmuks selgus, et sel aastal oli Valjala Põhikooli võistkond K.E.N parimatest parim - esikoht kuulus meie tüdrukutele! Suured ja südamlikud õnnesoovid Keirile, Emmale ja Norale kogu kooli poolt!

Pilt võitjatest