Reedel, 21.aprillil külastasid meie kooli kolm sotsiaal-demokraati: Tanel Talve - ajakirjanik, saatejuht ( „Galileo“), ettevõtja, turundusspetsialist ja maaelu arendaja, XIII Riigikogu liige; Toomas Sildam -   endine ajakirjanik, praegune riigiametnik ja suhtekorraldaja ning Marili Niits – Orissaare vallavolikogu esinaine ja SDE koordinaator Saare- ja Hiiumaal. Jututeemaks oli elu maal ja saartel. Kohtuti 6.-9.kl õpilastega, kes olid väga tublid küsimuste esitajad ning sellega pälvisid ka Tanel Talve tunnustuse.

Tanel Talve2 400

• Noor Meister 2017