Rahvastepalli finaalturniir

Suurepärased uudised rahvastepalli finaalturniirilt Orissaares.
Orissaare spordihoones peeti 1.-3. klasside Lääne regiooni finaalvõistlused Dumle rahvastepallis, kus selgitati välja 2023/24 õa. parimad. Osalejaid oli lisaks Saare maakonnale ka Järva, Rapla, Lääne ja Pärnu maakonnast.
Tüdrukute arvestuses võitsid meie kooli tüdrukud 1. koha ja poisid saavutasid 3. koha!
Tüdrukute paremusjärjestus:
🥇Valjala Põhikool (Kertu Rebane, Kertu Peit, Jete Sannik, Eliise Song, Marta Kald, Erminia Batista, Alicia Avik, Nora Mia Kirst, õp Andre Kuntsel)
🥈 Taebla Kool
🥉Türi Põhikool
4. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
5. Kohila Gümnaasium
6. Kuressaare Vanalinna Kool
Poiste paremusjärjestus:
🥇Oru Kool
🥈Paikuse Kool
🥉Valjala Põhikool (Ville Aron Aau, Georg Hiet, Andro Lehtmaa, Oliver Paiste, Oskar Paiste, Theodor Paomees, Brennan Pruul, Oliver Tänav, õp Andre Kuntsel)
4. Kohila Gümnaasium
5. Vändra Gümnaasium
6. Väätsa Põhikool
7. Kaali Kool
Palju õnne meie kooli tublidele tüdrukute ja poiste võistkondadele suurepäraste tulemuste eest! Oleme teie üle väga uhked!